NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Skiemenuotos pasakos 1. Dangus griūva. Žiogas ir skruzdėlė. Varna ir sūris

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
 • TOP
  40
  TOP 40
Kaina: 6,69 €
Kaina su kodu: 6,02 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-10-08 Monika Drimbienė

Puiki knyga besimokantiems skaityti. Tekstas didžiosiomis raidėmis, žodžiai išdėstyti skiemenimis. Labai gražios iliustracijos, kurias aptarti galima net su mažesniais, dar tik besimokančiais raidelių, vaikais.


2024-02-29 6.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Skiemenuotos pasakos 1. Dangus griūva. Žiogas ir skruzdėlė. Varna ir sūris" aprašymas

Lietuvių liaudies pasakos atgimsta knygelių serijoje "Skiemenuotos pasakos".

Pasakose "Dangus griūva", "Žiogas ir skruzdėlė", "Varna ir sūris" naujomis spalvomis atgyja nepamirštami jų personažai – baikštusis katinėlis ir išmintingoji meška, darbščioji skruzdėlė ir lengvabūdis žiogas muzikantas, savimyla varna ir gudrioji lapė.

Ši paveikslėlių knyga skirta 4–7 metų vaikams, besimokantiems skaityti. Pasakos knygelėje su–skie–me–nuo–tos, kad vaikas, atpažindamas raides ir tardamas garsus, galėtų jas perskaityti pats.


 • Serija: Skiemenuotos pasakos
 • Leidėjas: Baltos lankos
 • Išleidimo metai: 2016
 • Knygos puslapių skaičius: 40
 • Formatas: 22x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9789955239109

Kiti taip pat domėjosi


2020-10-08

Puiki knyga besimokantiems skaityti. Tekstas didžiosiomis raidėmis, žodžiai išdėstyti skiemenimis. Labai gražios iliustracijos, kurias aptarti galima net su mažesniais, dar tik besimokančiais raidelių, vaikais.

Parašykite atsiliepimą apie "Skiemenuotos pasakos 1. Dangus griūva. Žiogas ir skruzdėlė. Varna ir sūris"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Skiemenuotos pasakos 1. Dangus griūva. Žiogas ir skruzdėlė. Varna ir sūris", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Skiemenuotos pasakos 1. Dangus griūva. Žiogas ir skruzdėlė. Varna ir sūris" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Skiemenuotos pasakos 1. Dangus griūva. Žiogas ir skruzdėlė. Varna ir sūris". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Skiemenuotos pasakos 1. Dangus griūva. Žiogas ir skruzdėlė. Varna ir sūris" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Skiemenuotos pasakos 1. Dangus griūva. Žiogas ir skruzdėlė. Varna ir sūris" perkama kartu