NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Skiemenuotos pasakos 3. Skruzdėlytės nuotykiai. Saulė ir mėnulis. Šimtas zuikučių

Kaina: 9,19 €
Kaina su kodu: 8,27 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 9.19 InStock
Į krepšelį 8,27 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Skiemenuotos pasakos 3. Skruzdėlytės nuotykiai. Saulė ir mėnulis. Šimtas zuikučių“ aprašymas

Dar daugiau skie-me-nuo-tų pa-sa-kų!

Trečioji skiemenuotų pasakų dalis smalsius mažuosius skaitytojus supažindina su dar neregėtais veikėjais! Skruzdėlytė, padedama gerųjų vabalėlių, skuba namo iki saulė nusileis, Saulė ir Mėnulis rūpinasi dukrele Žeme, o trečias, jauniausias, brolis mandagumu ir gudrumu laimi princesės širdį ir karalystę.

Kad skaitytojų akelės nepavargtų nuo raidžių, smagius veikėjų nuotykius lydi žaismingos Marijos Smirnovaitės iliustracijos.

Ši paveikslėlių knyga skirta 4–7 metų vaikams, kurie nori pradėti skaityti patys. Pasakos knygelėje su-skie-me-nuo-tos, o kirčiuota raidė – paryškinta, kad mažiesiems būtų lengviau perskaityti ir tinkamai ištarti žodžius.


  • Serija: Skiemenuotos pasakos
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 21x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094791277

Parašykite atsiliepimą apie „Skiemenuotos pasakos 3. Skruzdėlytės nuotykiai. Saulė ir mėnulis. Šimtas zuikučių“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skiemenuotos pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Skiemenuotos pasakos 3. Skruzdėlytės nuotykiai. Saulė ir mėnulis. Šimtas zuikučių“, kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų „Skiemenuotos pasakos 3. Skruzdėlytės nuotykiai. Saulė ir mėnulis. Šimtas zuikučių“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Skiemenuotos pasakos 3. Skruzdėlytės nuotykiai. Saulė ir mėnulis. Šimtas zuikučių“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Skiemenuotos pasakos 3. Skruzdėlytės nuotykiai. Saulė ir mėnulis. Šimtas zuikučių“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Skiemenuotos pasakos 3. Skruzdėlytės nuotykiai. Saulė ir mėnulis. Šimtas zuikučių“ perkama kartu