Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Norite keliauti į gamtą ir neturite palydovo? Susipažinkite - skruzdėliukas Nežiniukas! Jis smalsus, judrus, šiek tiek padykęs, bet labai simpatiškas pakeleivis. Keliaudami su juo sužinosite daug įdomybių apie gamtą ir gyvūnus.

Tinkamas knygas vaikams reikia skaityti tinkamu laiku.

Skruzdėliukas Nežiniukas knygos

Rasta: 9

Skruzdėliukas Nežiniukas, 5 knyga | Rasa Dmuchovskienė
 • TOP
  25
  TOP 25
-27% su kodu: PATOGU
11,09 €
Kaina su kodu: 8,10 €
Turime sandėlyje
Skruzdėliukas Nežiniukas, 3 knyga | Gintaras Jocius, Rasa Dmuchovskienė
 • TOP
  76
  TOP 76
-20% su kodu: PATOGU
11,99 €
Kaina su kodu: 9,59 €
Turime sandėlyje
Skruzdėliukas Nežiniukas, 4 knyga | Gintaras Jocius, Rasa Dmuchovskienė
 • TOP
  88
  TOP 88
-10% su kodu: PATOGU
10,99 €
Kaina su kodu: 9,89 €
Turime sandėlyje
Skruzdėliukas Nežiniukas, 1 knyga | Gintaras Jocius, Rasa Dmuchovskienė
-20% su kodu: PATOGU
11,99 €
Kaina su kodu: 9,59 €
Turime sandėlyje
Rasta: 9

Jeigu vaikas tyrinėja vabaliukus, renka gražius akmenukus ar žavisi dinozaurais - knygutėms apie gamtą pats tinkamiausias laikas! Išnaudokime šią akimirką ir pasiūlykime ikimokyklinio mažiaus vaikams įdomių, amžių atitinkančių knygų. Viena iš jų - „Skruzdėliukas Nežiniukas“. Ši istorija dabar sutalpinta į keturias knygutes ir kas žino, galbūt pagrindinis herojus vieną dieną vėl leisis į kelionę, ir apie tai skaitysime 5-joje knygoje...

Knygų serijos autorė - Rasa Dmuchovskienė, dailininkas - Gintaras Jocius.

„Skruzdėliukas Nežiniukas, 1 knyga“ - šioje knygoje pasakojama apie skruzdėliuko Nežiniuko gimtuosius namus ir pirmąją pažintį su miško gyventojais: driežu ir jo nutrūkusia uodega, voru ir jo nepaprastuoju šilkiniu tinklu, žaliu kaip agurkas grojančiu žiogu, užpakaliuku šviečiančiu jonvabaliu bei šlykščiu vikšru, virtusiu nuostabaus grožio drugeliu.

„Skruzdėliukas Nežiniukas, 2 knyga“ - joje pasakojama apie tolimesnius skruzdėliuko nuotykius: kaip skruzdėliukas Nežiniukas gelbėjo kurmį, kaip susipažino su slieku ir vynuogine sraige, o vėliau su buožgalviu, kuris virto žaliu, slidžiu, šlapiu varliuku, bei apie „sugedusį telefoną“ žaidžiančias darbščiąsias bitutes.

„Skruzdėliukas Nežiniukas, 3 knyga“, kurioje skruzdėliukas Nežiniukas susipažins su ilgaūsiu vėžiu ir didžiausia kūdros žuvimi - šamu, susitiks miško pelę ir šikšnosparnį. Knygos antrojoje dalyje išgelbės nuskendusiame bate įstrigusį vėžliuką, o vėliau su naujaisiais draugais imsis kūdros švarinimo darbų. Ir tai dar ne viskas. Miške prasidės gaisras, teks gelbėtis ir gelbėti kitus, o lietučiui užgesinus gaisrą, visi imsis darbo - sės sėklas ir bandys atsodinti mišką.

„Skruzdėliukas Nežiniukas, 4 knyga“ - knygoje pasakojama apie skruzdėliuko Nežiniuko pažintį su povandeninio pasaulio gyventojais, skrydį ant anties kojos, susitikimą su greičiausiu pasaulyje vabzdžiu skrajūnu laumžirgiu ir dėl zyzimo besiteisinančiu uodu. Vėliau skruzdėliukas aiškinsis, kodėl šernas sugriovė jo skruzdėlyną ir kokius karus kariauja rudosios ir juodosios skruzdėlės, o knygelės pabaigoje sutiks amarus maitintojus ir susipažins su gražuole boruže.