Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Skruzdėliukas Nežiniukas, 4 knyga

Kaina: 10,99 €
Kaina su kodu: 9,89 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 10.99 InStock
Į krepšelį 9,89 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Skruzdėliukas Nežiniukas, 4 knyga“ aprašymas

„Visiems gerai pažįstamas gamtos tyrinėtojas Skruzdėliukas Nežiniukas išsiruošė į naujus žygius. Jis skraidė padangėmis, vijo iš skruzdėlyno šerną ir net sustabdė tikrą skruzdėlių karą. Aš jau vos spėju paskui tą nenuoramą smalsuolį lakstyti ir viską užrašyti.“
Rasa Dmuchovskienė

Ar žinai, kokiu greičiu gali skraidyti antis? O kas yra greičiausiai pasaulyje skraidantis vabzdys? Kas turi tūkstantį akių? Dėl ko boružės pykstasi su skruzdėlėmis? Skruzdėliukas Nežiniukas jau viską sužinojo ir net trepsena kojelėmis iš nekantrumo norėdamas viską tau išpasakoti.

O jeigu tik dabar susitikai su Skruzdėliuku Nežiniuku, tai būtinai turi susipažinti su kitais jo nuotykiais. Ankstesnėse 3 knygelėse sužinosi daugybę įdomių dalykų apie pievų ir miškų gyvūnus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Skruzdėliukas Nežiniukas, 4 knyga“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Skruzdėliukas Nežiniukas, 4 knyga“, kurį pristato Gintaras Jocius, Rasa Dmuchovskienė. Siūlome ne tik išsamų „Skruzdėliukas Nežiniukas, 4 knyga“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gintaras Jocius, Rasa Dmuchovskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Skruzdėliukas Nežiniukas, 4 knyga“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Skruzdėliukas Nežiniukas, 4 knyga“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Skruzdėliukas Nežiniukas, 4 knyga“ perkama kartu