Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Slaptoji Vilniaus istorija

Kaina: 15,47 €
Kaina su kodu: 13,92 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-04-28 Kęstutis Kučinskas

Žmonelė nupirko man, greičiau ateitu ! :D


2024-04-30 15.468 InStock
Į krepšelį 13,92 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Slaptoji Vilniaus istorija" aprašymas

Vilniaus senamiestis – dėl savo išskirtinumo pripažintas pasauliniu mastu ir įrašytas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai didžiausias Rytų ir Vidurio Europos senamiestis su puikiais gotikos, renesanso, baroko ir klasicizmo stiliaus pastatais. Tai žinome visi.

Tačiau Vilniaus senamiestis slepia ir daugybę paslapčių...

Ar žinote, kur tiksliai jis prasidėjo?
Kur buvo pirmoji šventykla?
Ką gali papasakoti jo rūmai, bažnyčios ir namai?
Kur buvo krikštyti Lietuvos didieji kunigaikščiai?
Kokia istorija gaubia krivio Lizdeikos, patarusio Gediminui statyti miestą, gimimą?
Kur maršalas Kutuzovas išgirdo žinią apie Napoleono armijos persikėlimą per Nemuną ties Kaunu?
Kur mėgdavo apsistoti Petras I ir kur buvo pakrikštytas jo tarnas Hanibalas, A. Puškino prosenelis?
Kokios intrigos virė už rūmų sienų...

Beveik kiekvienas Senamiesčio pastatas slepia mįslingas istorijas, galinčias daug papasakoti apie senojo Vilniaus miestiečių gyvenimą, apie iškilias asmenybes.

Knygos "Slaptoji Vilniaus istorija" autorė Eleonora Violeta Marganavičienė kalba apie miestą lyg apie žmogų – gerą draugą, kurį myli ir puikiai pažįsta. Surinkusi daugybę medžiagos apie Vilniaus kūrimąsi, vystymąsi ir augimą, daug duomenų ir faktų apie gražiausius pastatus ir jų architektūrą, autorė patenkina mūsų smalsumą ir padeda pažinti paslaptimis apipintas senųjų gatvių ir namų istorijas, pamirštas ir nutylėtas.

Knygoje "Slaptoji Vilniaus istorija" rasite žemėlapių su pažymėtomis įdomiausiomis vietomis. Leiskitės į kelionę po neatrastąjį Vilnių, žvelgdami ne tik dabarties, bet ir praeities akimis.Kiti taip pat domėjosi


2021-03-06

2020-04-28

Žmonelė nupirko man, greičiau ateitu ! :D

2019-09-04

Sveiki, vertinu 5*, labai rūpestingai, kruopščiai parašyta. Skaičiau iš bibliotekos, bet noriu įsigyti. Gaila, kad neparduodama. Ieškojau ir knygynuose...

Parašykite atsiliepimą apie "Slaptoji Vilniaus istorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vilniaus istorija

Eleonora-Violeta Marganavičienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Slaptoji Vilniaus istorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Slaptoji Vilniaus istorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Slaptoji Vilniaus istorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Slaptoji Vilniaus istorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eleonora-Violeta Marganavičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Slaptoji Vilniaus istorija" perkama kartu