Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Šnipės

Kaina: 10,95 €
Kaina su kodu: 3,29 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 10.952 InStock
Į krepšelį 3,29 € -70% su kodu
PATOGU

Knygos "Šnipės" aprašymas

Žurnalistas J.Bernard Hutton knygoje „Šnipės“ nukelia į Šaltojo karo laikus. Autorius pasakoja apie moteris šnipes, jų istoriją bei vaidmenį atliekant žvalgybos bei kontržvalgybos užduotis.

„Šnipės“ – tiriamojo žanro istorinė knyga. J.Bernard Hutton buvo diplomatas ir žurnalistas, kuris domėjosi Rytų ir Vakarų santykiais bei žvalgybos veikla. Knygoje jis pateikia išsamius savo tyrimus ir pasakoja tiek apie sovietų valdžios, tiek apie Vakarų šalių kontržvalgybos metodus atrenkant ir verbuojant slaptuosius agentus. J.Bernard Hutton išryškina esminius Vakarų ir Rytų veiklos principų skirtumus.

Knygos „Šnipės“ veikėjos – realios moterys. Autorius J.Bernard Hutton kalba apie kontržvalgybos užverbuotas įvairaus amžiaus slaptąsias agentes. Jis pateikia daug detalių apie kiekvienos veikėjos gyvenimo aplinkybes, įsitraukimą, veiklos pobūdį ir šnipinėjimo metodus. Rašytojo stilius įtaigus, merginų gyvenimo siužetai įtraukia ir skaitytojams bus tikrai lengva pamiršti, kad rankose laiko ne grožinės literatūros kūrinį, o dokumentais ir kitais įrodymais paremtą tekstą.

Istorinė knyga „Šnipės“ apima ne tik konkrečių moterų gyvenimus. J.Bernard Hutton pasakoja ir apie parengimo žvalgybinei veiklai kursus, išskirtines sovietines mokyklas bei kokios jos buvo vakaruose, taip pat integracijos užsienyje būdus. Knygoje aptariamos Rusijos, Kinijos, JAV, Jungtinės Karalystės, Britanijos ir kitų šalių garsiausios šnipės.

Rizika – neatsiejama šnipų gyvenimo dalis. Rašytojas papasakojo metodus, kurie taikomi atskleidžiant ir sugaunant slaptuosius agentus.

Mėgstantiems technines detales patiks skyrius apie darbo įrankius. Čia aprašyti įvairūs šnipų žaisliukai, tokie kaip laikrodis su fotoaparatu ar knyga su filmuojančia kamera. Šiandien tokie įrenginiai stipriai nenustebintų, tačiau anuomet darė įspūdį ir vertė žavėtis išradėjų išmone.

Joseph Bernard Hutton – diplomatas, žurnalistas, Vakarų ir Rytų santykių bei kontržvalgybos ekspertas. Autorius parašė apie dešimt istorinių knygų.

Iš anglų kalbos vertė Jurga Grunskienė

Trumpas aprašymas sufleruoja, kad knyga patiks visiems besidomintiems istorija. Ją ir kitas įdomias knygas rekomenduojame Įsigyti internetu – pigiau ir patogiau. Nebijokite pirkti online, nes pateikti knygų aprašymai, santraukos, puslapių skaičius ar viršelio formatas leidžia įvertinti, ko tikėtis, dažnai siūlome pavartyti ir virtualias ištraukas, kurios padės apsispręsti. Ir, žinoma, išpardavimai bei akcijos užtikrina visada geras kainas.


  • Autorius: J. Bernard Hutton
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955267805

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šnipės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Politikos knygos

J. Bernard Hutton pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šnipės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šnipės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šnipės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šnipės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, J. Bernard Hutton tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šnipės" perkama kartu