Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Štai taip Zaratustra kalbėjo

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 15,10 €
Kaina su kodu: 6,04 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2010-05-26 romas

Geri paverskime blogiu, dorybe-istvirkimu, gims antzmogis. Bet pasak pacio Nietzsche,\"banda ji pasivys ir uzbadys ragais\".


2024-05-31 15.095 InStock
Į krepšelį 6,04 € -60% su kodu
PATOGU

Knygos „Štai taip Zaratustra kalbėjo“ aprašymas

„Štai taip Zaratustra kalbėjo. Knyga visiems ir niekam“ - tai vienas garsiausių vokiečių filosofo ir poeto Friedricho Nietzsche’ės (1844–1900) veikalų, amžiams išliksiančių paslaptimi ir paminklu šio filosofo ekscentriškumui. Pats Nietzsche šį savo kūrinį apibūdino kaip knygą visiems ir niekam. Ir iš tiesų jį sunku priskirti kokiai nors kategorijai. Filosofinei literatūrai būdingos semantikos joje nėra, o filosofiniai apmąstymai čia pateikti naudojant grožinei literatūrai būdingą vaizdavimo būdą ir siužetą. Nietzsche intensyviai ir su poetišku polėkiu imasi egzistencijos prasmės temos ir teigia, kad ji slypi ne nuolankiame paklusnume, o visagalėje gyvybės jėgoje – aistringoje, chaotiškoje ir laisvoje.

Ir iš tiesų, žmogus – tai upė užteršta. Ir jūra būti reikia, kad upės nešvarios priimti vandenis galėtum ir neprarastumei tyrumo. Klausykite, aš antžmogį jums skelbiu: jisai yra ta jūra, joje ši jūsų panieka didžiulė nuskęsti gali.

Taip Nietzsche’ės idėjas dėsto pagrindinis knygos personažas – senovės persų pranašas Zaratustra, kuris po dešimties vienatvės metų grįžta paskelbti, jog gyvenimo prasmės reikėtų ieškoti ne kur kitur, o savyje. Tiksliau, siekiamybėje tapti antžmogiu – vizijoje žmogaus, kuris siekia pažinimo, kuria ir yra pats sau šeimininkas.

Friedrichas Nietzsche – vienas revoliucingiausių Vakarų filosofijos mąstytojų, o „Štai taip Zaratustra kalbėjo“ dar ir šiandien laikomas įtakingiausiu jo darbu, filosofinę plotmę atveriančiu visiems, kas nesibaido mąstyti ir ieškoti atsakymų. Nors iš esmės tai filosofijos kūrinys, jis yra ir literatūros šedevras – nuostabus prozos ir poezijos derinys.


  • Pavadinimas originalo kalba: ALSO SPRACH ZARATHUSTRA
  • Autorius: Friedrich Nietzsche
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 480
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090148839
  • Vertėjas: Alfonsas Tekorius
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


2010-05-26

Geri paverskime blogiu, dorybe-istvirkimu, gims antzmogis. Bet pasak pacio Nietzsche,\"banda ji pasivys ir uzbadys ragais\".

Parašykite atsiliepimą apie „Štai taip Zaratustra kalbėjo“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Friedrich Nietzsche pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Štai taip Zaratustra kalbėjo“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Štai taip Zaratustra kalbėjo“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Štai taip Zaratustra kalbėjo“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Štai taip Zaratustra kalbėjo“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Friedrich Nietzsche tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Štai taip Zaratustra kalbėjo“ perkama kartu