Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Suvirintosios konstrukcijos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 1.3 SoldOut

Knygos „Suvirintosios konstrukcijos“ aprašymas

Sudarant šiuos laboratorinius darbus, remtasi suvirinimą ir konstrukcines medžiagas reglamentuojančiais Europos standartais. Leidinys skirtas VGTU suvirinimo inžinerijos programos studentams. Jis taip pat gali būti naudingas magistrantams, atliekantiems suvirintųjų konstrukcijų tiriamuosius darbus.


Parašykite atsiliepimą apie „Suvirintosios konstrukcijos“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Suvirintosios konstrukcijos“, J.Bendikas, O.Černašėjus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar J.Bendikas, O.Černašėjus su knyga „Suvirintosios konstrukcijos“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Suvirintosios konstrukcijos“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė J.Bendikas, O.Černašėjus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Suvirintosios konstrukcijos“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Suvirintosios konstrukcijos“ perkama kartu