⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Švytintis Vilnius

Kaina: 18,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2010-06-10 meilute

Superb! Labai elegantiskas ir dvasingas leidinys.\r\nPadovanojau pusamziui paryzieciui, jis nepaprastai dziaugesi ir stebejosi kurinio unikalumu, tiek jo menine prasme, tiek pacia ideja. Dideles sekmes autoriu tandemui:)


2022-11-30 18.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Švytintis Vilnius" aprašymas

Knyga "Švytintis Vilnius" - dailininkės Ievos Babilaitės kelerių metų darbo, kurį ji skyrė šventumo, stebuklo temai, vainikavimas. Menininkė savo dėmesio objektu pasirinko keletą stebuklingais laikomų paveikslų, esančių įvairiose Vilniaus bažnyčiose, taip daugelį jų, o sykiu ir pačią stebuklo temą, iškeldama iš santūrios mūsų laiko tylos. Autorės darbuose sakralioji tikrovė tampa kone apčiuopiama savo guodžiančiu, gydančiu grožiu, ir tas "paliestas", "pažadintas" grožis pats savaime jau yra stebuklas.

Dailininkės darbus lydi eseistės Elvyros Kučinskaitės poetinės meditacijos, nutiesiančios žodžio jungtis tarp paveikslo originalo ir dailininkės interpretacijų, kviečiančios į intymią atvertį "anapusybės švytėjimui", esančiam mumyse, ne "už mūsų".


Knyga "Švytintis Vilnius" įpakuota specialioje dėžutėje.

Prie knygos yra priedas - papildoma knygelė su bažnyčių aprašų bei esė tekstų vertimais į lenkų, anglų ir prancūzų kalbas.


Vertė Zuzanna Mrozikowa (vertimas į lenkų kalbą), Elena Macevičiūtė (vertimas į anglų kalbą), Isabelle Chandavoine (vertimas į prancūzų kalbą)


Kiti taip pat domėjosi


2010-06-10

Superb! Labai elegantiskas ir dvasingas leidinys.\r\nPadovanojau pusamziui paryzieciui, jis nepaprastai dziaugesi ir stebejosi kurinio unikalumu, tiek jo menine prasme, tiek pacia ideja. Dideles sekmes autoriu tandemui:)

Parašykite atsiliepimą apie "Švytintis Vilnius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Švytintis Vilnius", Ieva Babilaitė, Elvyra Kučinskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ieva Babilaitė, Elvyra Kučinskaitė su knyga "Švytintis Vilnius" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Švytintis Vilnius" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ieva Babilaitė, Elvyra Kučinskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Švytintis Vilnius" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Švytintis Vilnius" perkama kartu