NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Švytintis Vilnius

Kaina: 39,49 €
Kaina su kodu: 35,54 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2010-06-10 meilute

Superb! Labai elegantiskas ir dvasingas leidinys.\r\nPadovanojau pusamziui paryzieciui, jis nepaprastai dziaugesi ir stebejosi kurinio unikalumu, tiek jo menine prasme, tiek pacia ideja. Dideles sekmes autoriu tandemui:)


2024-02-29 39.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Švytintis Vilnius" aprašymas

Knyga "Švytintis Vilnius" - dailininkės Ievos Babilaitės kelerių metų darbo, kurį ji skyrė šventumo, stebuklo temai, vainikavimas. Menininkė savo dėmesio objektu pasirinko keletą stebuklingais laikomų paveikslų, esančių įvairiose Vilniaus bažnyčiose, taip daugelį jų, o sykiu ir pačią stebuklo temą, iškeldama iš santūrios mūsų laiko tylos. Autorės darbuose sakralioji tikrovė tampa kone apčiuopiama savo guodžiančiu, gydančiu grožiu, ir tas "paliestas", "pažadintas" grožis pats savaime jau yra stebuklas.

Dailininkės darbus lydi eseistės Elvyros Kučinskaitės poetinės meditacijos, nutiesiančios žodžio jungtis tarp paveikslo originalo ir dailininkės interpretacijų, kviečiančios į intymią atvertį "anapusybės švytėjimui", esančiam mumyse, ne "už mūsų".

Knyga "Švytintis Vilnius" įpakuota specialioje dėžutėje. Prie knygos yra priedas - papildoma knygelė su bažnyčių aprašų bei esė tekstų vertimais į lenkų, anglų ir prancūzų kalbas.

Vertė Zuzanna Mrozikowa (vertimas į lenkų kalbą), Elena Macevičiūtė (vertimas į anglų kalbą), Isabelle Chandavoine (vertimas į prancūzų kalbą)Kiti taip pat domėjosi


2010-06-10

Superb! Labai elegantiskas ir dvasingas leidinys.\r\nPadovanojau pusamziui paryzieciui, jis nepaprastai dziaugesi ir stebejosi kurinio unikalumu, tiek jo menine prasme, tiek pacia ideja. Dideles sekmes autoriu tandemui:)

Parašykite atsiliepimą apie "Švytintis Vilnius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vilniaus istorija

Ieva Babilaitė, Elvyra Kučinskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Švytintis Vilnius", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Švytintis Vilnius" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Švytintis Vilnius" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Švytintis Vilnius"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ieva Babilaitė, Elvyra Kučinskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Švytintis Vilnius" perkama kartu