Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Taikomosios grafikos technologijos. I dalis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 5.69 SoldOut

Knygos „Taikomosios grafikos technologijos. I dalis“ aprašymas

Knygoje pateikiami grafikos modeliai, atspindintys informacinių technologijų galimybes grafikoje, nepriklausomai nuo naudojamos programinės įrangos suformuojantys informacinės grafikos pagrindus. Tokia mokomosios knygos koncepcija leidžia būti nepriklausomiems nuo konkrečios taikomosios prgramos, suformuojami fundamentiniai įgūdžiai, susiję su grafikos uždaviniais, jų galimybėmis bei problemomis. Grafiniai yždaviniai ne tik komentuojami ir algoritmizuojami, bet ir praktiškai sprendžiami VISUALLISP kalba, kuri veikia grafinės sistemos AUTOCAD aplinkoje.
Pateikiami modeliai teoriškai pagrindžia taikomają programinę įrangaTAIGRASI (taikomoji grafika statybos inžinerijoje), kuri yra katedros tinklapyje www.vtu.lt/fakultetai/fmf/igi/TAIGRASI ir prieinama kiekvienam vartotojui.
TAIGRASI skirta bendrosios ir statybinės grafikos uždaviniams spresti. Leidinys skirtas magistrų inžinerinės grafikos studijoms bei kompiuterinės grafikos kvalifikacijos kursų klausytojams.Parašykite atsiliepimą apie „Taikomosios grafikos technologijos. I dalis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Taikomosios grafikos technologijos. I dalis“, Lionginas Čiupaila. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lionginas Čiupaila su knyga „Taikomosios grafikos technologijos. I dalis“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Taikomosios grafikos technologijos. I dalis“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lionginas Čiupaila. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Taikomosios grafikos technologijos. I dalis“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Taikomosios grafikos technologijos. I dalis“ perkama kartu