NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Technikos enciklopedija, III tomas, liaud-perkėl

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-03-14 Gediminas

E.K.Zavadskas,Technikos enciklopedija,3t Leidinys labai reikalingas studentams ir destytojams!


Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 8.69 SoldOut

Knygos "Technikos enciklopedija, III tomas, liaud-perkėl" aprašymas

"Technikos enciklopedijos" trečiame tome pateikiama informacijos apie tiksliuosius mokslus, įvairias technikos sritis, pramonės šakas ir su technika susijusias žmogaus veiklos sritis (architektūrą, fotografiją, kompiuteriją ir kt.). Skelbiami straipsniai apie matematiką, jos šakas ir skaičiavimo metodus, organinę ir neorganinę chemiją, naftą ir naftos produktus, cheminius elementus (magnį, manganą, natrį, nikelį ir kt.) ir jų junginius, metalus, mineralus, rašoma apie maisto priedus, modifikuotuosius maisto produktus, pateikiami iliustruoti straipsnių ciklai apie melioraciją ir miškininkystę. Spausdinami mechanikos, neutronų fizikos, optikos, matų ir matavimo būdų  ir kitų sričių straipsnių ciklai. Aprašomi Žemės geologijos istorijos tarpsniai (mezozojus, paleozojus). Išsamiai rašoma apie įvairias pramonės šakas: metalurgiją, naftos perdirbimą, medienos ir medvilnės apdirbimą. Kaip ir ankstesniuose tomuose, yra straipsnių iš karybos (mauzeris, mina, minavimas, minosvaidis, minų ieškikliai, naikintuvas, nuodingosios kovinės medžiagos, parakas, patranka ir kt.), aviacijos (oreivystė, orlaivis, parasparnis, parašiutas ir kt.).


Daug vietos skiriama lietuvių etnografiniam paveldui: rašoma apie linų apdirbimą, liaudies architektūrą ir tekstilę, aprašomi ližė, lopšys, lovys bei kiti buities ir ūkio reikmenys.


Gausu brėžinių, piešinių, nuotraukų. Tomo pabaigoje įdėti priedai: Lietuvos higienos norma HN53:2003. Leidžiamieji vartoti maisto priedai, Radijo bangų pasiskirstymas pagal dažnių juostas tarnybų darbui Lietuvoje.


Technikos enciklopedija skiriama visiems skaitytojams, besidomintiems technika ir tiksliaisiais mokslais. Kiti taip pat domėjosi


2008-03-14

E.K.Zavadskas,Technikos enciklopedija,3t Leidinys labai reikalingas studentams ir destytojams!

Parašykite atsiliepimą apie "Technikos enciklopedija, III tomas, liaud-perkėl"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Technikos enciklopedija, III tomas, liaud-perkėl", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Technikos enciklopedija, III tomas, liaud-perkėl" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Technikos enciklopedija, III tomas, liaud-perkėl" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Technikos enciklopedija, III tomas, liaud-perkėl" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Technikos enciklopedija, III tomas, liaud-perkėl" perkama kartu