NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Tekėk lyg upė

Kaina: 19,99 €
Kaina su kodu: 17,99 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tekėk lyg upė" aprašymas

Jaudinantis romanas apie meilę ir praradimą, apie šeimą, išlikimą ir viltį „Didžiojo rato“, „Keturių vėjų“ ir „Ten, kur gieda vėžiai“ skaitytojams.

Septyniolikmetė Torė rūpinasi namais savo šeimos persikų ūkyje mažame Ajolos miestelyje. Ji – vienintelė likusi moteris šeimoje. Vilsonas Mūnas – jaunas paslaptingas klajoklis, palikęs savo genties žemę ir pasiryžęs gyventi taip, kaip nori. Jaunuoliams atsitiktinai susitikus, įsižiebia didelė aistra ir ne mažesnis pavojus. Nutikus tragedijai, Torei tenka palikti namus ir stoti akistaton su laukine gamta. Keičiantis metų laikams, ji pastebi besikeičianti ir pati – gamtoje pamažu atranda stiprybę ir prasmę. Ganisono upei grasinant pasiglemžti gimtąjį ūkį ir kelių šeimos kartų puoselėtą persikų sodą, Torė bando išsaugoti ne tik jį, bet ir išsigelbėti pati.

„Tekėk lyg upė“ yra realių įvykių, nutikusių evakuojant Ajolos miestelį septintajame dešimtmetyje, įkvėptas pasakojimas apie tikrą meilę, liepsnojančią negandų ir praradimų sūkuryje, ir apie tai, kaip rasti drąsos, ryžto, draugystę ir, galiausiai, namus ten, kur to mažiausiai tikiesi. Šis kerintis debiutinis romanas atskleidžia, ką reiškia gyventi taip, kaip sruvenanti upė, – atsiduodant srovei, tekant ir prasiskverbiant pro visas užtvankas.

„Dramatiškas, įkvepiantis ir absoliučiai nepamirštamas.“
Bonnie Garmus, knygos Chemijos pamokos autorė

„Visiškai užburiantis, ryškus ir kupinas šviesos romanas.“
John Green, knygos Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos autorius

„Shelley Read parašė nuostabią istoriją apie jauną aplinkybių gniuždomą moterį, kuri privalo rasti būdą atleisti sau, jei nori ir vėl pamilti. Viktorija Neš yra laikui nepavaldi knygos herojė, ieškanti amžino į išganymą vedančio kelio iš netekties, nevilties. Tekėk lyg upė yra pribloškiantis autorės debiutas, parašytas amerikietiškos svajonės dvasia.“
Adriana Trigiani, The Good Left Undone autorė

„Kokia sodri, graži, stipri knyga! Įtraukė į nepaprastai jausmingą kelionę. Mėgavausi kiekviena akimirka.“
Clover Stroud

„Stulbinamai gražus Shelley Read debiutas. Tekėk lyg upė savyje talpina nepaprastai daug: pirmosios meilės švelnumą ir smalsumą, amžiną netekties kančią, rasizmo brutalumą, nenugalimą gamtos jėgą, stipresnę net už žmogaus destrukciją, ir tą trapų stebuklą, vadinamą motinos meile. Šią kupiną išminties ir atjautos odę gyvenimui verta su pasimėgavimu perskaityti, branginti ir dalytis su kitais.“
Meg Waite Clayton, tarptautinio bestselerio The Postmistress of Paris autorė

„Kerinti, ryški ir šviesi.“
Jane Green, Sister Stardust autorė

„Įtaigus pasakojimas apie meilę, išdegintą fanatizmo, ir bebaimę merginą, kovojančią su neįveikiamais sunkumais. Dėl jos skubėdavau į lovą, kad galėčiau atversti dar vieną knygos skyrių.“
Patrick Gale, The Sunday Times skaitomiausias autorius

„Read subtiliai vaizduoja vis stiprėjančią trauką tarp Torės ir Vilo, tarpstančią mažame miestelyje, kurio gyventojai apakinti kraupaus fanatizmo ir neapykantos indėnams. Jųdviejų meilė yra „mažas, bet lemtingas posūkis“, amžiams pakeičiantis Torės gyvenimą. Read subtiliai ir taikliai piešia atšiaurių Kolorado dykrų ir savų veikėjų negandų kamuojamų širdžių kraštovaizdį. Daug žadantis debiutas.“
Kirkus recenzija

Shelley Read yra penktos kartos koloradietė, su šeima gyvenanti Vakariniame šlaite, Elnių kalnuose. Beveik tris dešimtmečius ji dirbo vyresniąja dėstytoja Vakarų Kolorado universitete, dėstė rašymą, literatūrą, aplinkotyrą ir etiką, įkūrė Aplinkos ir tvarumo fakultetą ir paramos programą iš kitur atvykusiems bei rizikos grupės studentams. Shelley baigė rašymo ir literatūros studijas Denverio universitete ir yra Templo universiteto Kūrybinio rašymo programos absolventė. Ji reguliariai rašo leidiniams „Crested Butte Magazine“ ir „Gunnison Valley Journal“, rašė „Denver Post“ ir daugeliui kitų leidinių.

„Tekėk lyg upė yra pasakojimas apie jauną merginą vardu Viktorija Neš, kurios meilės ir skausmo istorija priverčia rasti naują gyvenimo kelią, kai namai ir šeima prarasti. Su Viktorijos vaizdiniu gyvenau daugybę metų, leisdama jam palengva tarpti savo širdyje ir vaizduotėje, ir be galo ją pamilau. Tikiuosi, Viktorija atskleis, kokio neaprėpiamo gylio gali būti žmogaus širdis ir kokia neįtikėtina galia slypi kiekviename iš mūsų tragiškos netekties bei protu nesuvokiamų sprendimų akivaizdoje, su kokia stiprybe mes galime pradėti viską iš naujo.
Romano veiksmas vystosi laukiniuose mano pačios protėvių žemės kraštovaizdžiuose, Vakarinėse Kolorado Uolėtųjų kalnų priekalnėse. Tyrinėjau šias vietas visą savo gyvenimą, ten išmokau svarbiausias pamokas: apie gyvenimą ir mirtį, tvirtumą ir nuolankumą, apie tai, kaip laikyti ir kaip paleisti. Šis romanas pirmiausia yra odė gamtai ir žmogaus sielai.“
Su meile
Shelley Read


  • Pavadinimas originalo kalba: Go as a River
  • Autorius: Shelley Read
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090158661
  • Vertėjas: Rasa Stamkauskienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Tekėk lyg upė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tekėk lyg upė", Shelley Read. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Shelley Read su knyga "Tekėk lyg upė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tekėk lyg upė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Shelley Read. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tekėk lyg upė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tekėk lyg upė" perkama kartu