0

Ten Kur Namai. Gyvenk kaip patinka

  • Nuolaida knygai -75%
1.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 19,79 €*
Sutaupote: 14.80 € (75%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-09-26 Lilijana

Visiškas niekalas. Leidinys labai kokybiškas, o informacija niekinė.
Nerekomenduoju

Informacija

Ten Kur Namai. Gyvenk kaip patinka

  • Leidėjas: Sigita Petrunina
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786094750724

2020-10-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ten Kur Namai. Gyvenk kaip patinka" aprašymas
"Ten Kur Namai. Gyvenk kaip patinka" – knyga mylintiems namus ir norintiems juose gyventi jaukiai ir gražiai.

Knygoje penki skyriai, kuriuose – idėjos ir gudrybės, kaip namų jaukumą sukurti paprastais būdais. Praktiški patarimai, kaip kurti dekoratyvias kompozicijas iš namuose turimų daiktų ir neslėpti jų lentynose ar indaujose. Aprašyti geriausi būdai kaip dekoruoti namų sienas, neapsiriboti tik įprastais paveikslais ar nuotraukomis rėmeliuose, bet puošti sienas netikėtais, sau patinkančiais daiktais. Didelis dėmesys knygoje skiriamas kambarinėms gėlėms. Detaliai aprašomos lengvai auginamos kambarinės gėlės, auginimo ir priežiūros gudrybės. Prie kiekvieno skyriaus – pasidaryk pati idėja, kurią lengva įgyvendinti ir sukurti savo namams praktišką, naudojamą daiktą.

Taip pat knygoje "Ten Kur Namai. Gyvenk kaip patinka" – interviu su 5 kūrybingomis moterimis, gyvenančiomis savo kurtuose, originaliuose namuose, idėjos ir patarimai iš jų namų.

"Ten Kur Namai. Gyvenk kaip patinka" – knyga apie laimingą gyvenimą namuose, lengvus būdus sukurti namų jaukumą, lengvai auginamas kambarines gėles ir dar daugiau.

“Labiausiai noriu, kad būtume drąsūs kurdami savo namus ir nekreiptume dėmesio į aplinkinių komentarus. Jei Tau gražu tai, ką sugalvojai, tai Tave džiugina ir puošia Tavo namus – nesvarbu ką sako trumpam apsilankę draugai ar giminės. Mes esame savo namų šeimininkai ir kiekvienas sprendimas, susijęs su namais, yra mums, o ne kitiems.”
Sigita Petrunina, tinklaraščio "Ten Kur Namai" autorė
2020-09-26

Visiškas niekalas. Leidinys labai kokybiškas, o informacija niekinė.
Nerekomenduoju

Parašykite atsiliepimą apie "Ten Kur Namai. Gyvenk kaip patinka"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Namų statyba, įrengimas, priežiūra ir dizainas

Sigita Petrunina parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Ten Kur Namai. Gyvenk kaip patinka, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Ten Kur Namai. Gyvenk kaip patinka aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Ten Kur Namai. Gyvenk kaip patinka už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Ten Kur Namai. Gyvenk kaip patinka? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sigita Petrunina tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Ten Kur Namai. Gyvenk kaip patinka" perkama kartu