0

Ten Kur Namai. Gyvenk kaip patinka

  • Nuolaida knygai -75%
Kaina Internetu: 4,99 €
Kaina Knygyne: 19,79 €*
Sutaupote: 14.80 € (75%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Ten Kur Namai. Gyvenk kaip patinka

  • Leidėjas: Sigita Petrunina
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786094750724

2020-08-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas
"Ten Kur Namai. Gyvenk kaip patinka" – knyga mylintiems namus ir norintiems juose gyventi jaukiai ir gražiai.

Knygoje penki skyriai, kuriuose – idėjos ir gudrybės, kaip namų jaukumą sukurti paprastais būdais. Praktiški patarimai, kaip kurti dekoratyvias kompozicijas iš namuose turimų daiktų ir neslėpti jų lentynose ar indaujose. Aprašyti geriausi būdai kaip dekoruoti namų sienas, neapsiriboti tik įprastais paveikslais ar nuotraukomis rėmeliuose, bet puošti sienas netikėtais, sau patinkančiais daiktais. Didelis dėmesys knygoje skiriamas kambarinėms gėlėms. Detaliai aprašomos lengvai auginamos kambarinės gėlės, auginimo ir priežiūros gudrybės. Prie kiekvieno skyriaus – pasidaryk pati idėja, kurią lengva įgyvendinti ir sukurti savo namams praktišką, naudojamą daiktą.

Taip pat knygoje "Ten Kur Namai. Gyvenk kaip patinka" – interviu su 5 kūrybingomis moterimis, gyvenančiomis savo kurtuose, originaliuose namuose, idėjos ir patarimai iš jų namų.

"Ten Kur Namai. Gyvenk kaip patinka" – knyga apie laimingą gyvenimą namuose, lengvus būdus sukurti namų jaukumą, lengvai auginamas kambarines gėles ir dar daugiau.

“Labiausiai noriu, kad būtume drąsūs kurdami savo namus ir nekreiptume dėmesio į aplinkinių komentarus. Jei Tau gražu tai, ką sugalvojai, tai Tave džiugina ir puošia Tavo namus – nesvarbu ką sako trumpam apsilankę draugai ar giminės. Mes esame savo namų šeimininkai ir kiekvienas sprendimas, susijęs su namais, yra mums, o ne kitiems.”
Sigita Petrunina, tinklaraščio "Ten Kur Namai" autorė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu