⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Teorinė mechanika. Dinamika

Kaina: 3,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-01-31 3.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Teorinė mechanika. Dinamika" aprašymas

Knygoje išdėstyta klasikinės mechanikos teorijos dalis - dinamika. Pateikta nagrinėjamų dinaminių charakteristikų klasifikacija, išnagrinėti materialiojo taško, standžiojo kūno ir mechaninės sistemos dinamikos uždavinių apibrėžimai ir jų sprendimai. Aprašytos judančių materialiųjų taškų ir mechaninės sistemos dinamikos bendrosios teoremos ir jų taikymo atvejai, pateikti standžiojo kūno dinamikos uždavinių sprendimo metodai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Teorinė mechanika. Dinamika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Teorinė mechanika. Dinamika", L. Syrus, P. Baradokas, E. Michnevič. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar L. Syrus, P. Baradokas, E. Michnevič su knyga "Teorinė mechanika. Dinamika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Teorinė mechanika. Dinamika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė L. Syrus, P. Baradokas, E. Michnevič. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Teorinė mechanika. Dinamika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Teorinė mechanika. Dinamika" perkama kartu