0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Trečiojo tūkstantmečio vaikai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Trečiojo tūkstantmečio vaikai


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 1.53 SoldOut
Knygos "Trečiojo tūkstantmečio vaikai" aprašymas
Serijos „Kartu su vaiku“ knyga. Autorė svarsto problemas, su kuriomis susiduria šiuolaikiniai vaikai: meilės ir rūpesčio stoka, apleistumas, agresija, prievarta ir pan. Joks kitas amžius nereikalavo iš vaikų tiek prisitaikymo: dažnas gyvenamosios vietos keitimas ankstyvame amžiuje, būtinumas prisitaikyti prie gyvenimo grupėse, prie naujų sutuoktinių, prie skirtingų auklėjimo metodų. Vaikystė yra svarbiausias laikotarpis, nulemiantis žmogaus likimą, todėl suaugusieji yra atsakingi už tai, koks pagrindas bus padėtas jų gyvenimui, – teigia autorė.

  • Autorius: Louisiane Gauthier
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2001
  • Knygos puslapių skaičius: 28
  • ISBN ar kodas: 9955-424-36-2

Parašykite atsiliepimą apie "Trečiojo tūkstantmečio vaikai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Trečiojo tūkstantmečio vaikai", kurią skaitytojams dovanoja Louisiane Gauthier. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Louisiane Gauthier su knyga "Trečiojo tūkstantmečio vaikai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Trečiojo tūkstantmečio vaikai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Louisiane Gauthier. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Trečiojo tūkstantmečio vaikai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Trečiojo tūkstantmečio vaikai" perkama kartu