0

Tūla (6-as leidimas)

  • Nuolaida knygai -32%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 12,39 €*
Sutaupote: 3.90 € (32%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-02-11 K.

nuostabus pasakojimas. nostalgiška istorija. iš pradziu veiksmo néra. palaipsniui išsivysto pasakojimas. labai patiko.

Informacija

Tūla (6-as leidimas)

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9789986398523

2020-11-30 8.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tūla (6-as leidimas)" aprašymas

Jurgio Kunčino (1947–2002) romanas "Tūla" priskiriamas prie ryškiausių lietuvių literatūros kūrinių, pasirodžiusių per du pastaruosius dešimtmečius. Fatališka meilė, Vilniaus gatveles užgulusi sovietmečio pilkuma, nerimo ir liūdesio slegiamas inteligentiškas jaunuolis – iš tokių vaizdų susiklostė geriausias J. Kunčino romanas.

Tai jau trečioji romano laida: pirmas leidimas pasirodė 1993 m. ir tais pačiais metais pelnė Rašytojų sąjungos premiją, antrasis buvo išleistas 2007 m.


"Kas pastarųjų dvidešimties metų lietuvių literatūroje buvo iš esmės novatoriška? Savąjį originalaus pobūdžio kūrinių sąrašą kolega Laimantas Jonušys pradeda nuo Jurgio Kunčino, minėdamas "Tūlą" – kaip romaną, pirmą kartą prabilusį apie valkataujančio sovietmečio inteligento patirtį ir atvėrusį visai naują perspektyvą. Skaitydami romaną „Tūla“ (1993), mes vėl einame per Vilnių kartu su pakaušusiu liūdnu jaunuoliu, atpažindami gatveles, kavines, dažnai sutinkamus žmones, kol per žaismės sceną patenkame į nerimo ir fatališko jausmo skaistyklą. "Tūla" yra dosnios neįmanomos meilės dūžtanti banga, vienatvės, klajonių ir nerimo romanas, jau smilkstančios santvarkos liūdna fotografija. Jurgio Kunčino pasakojimas – švelniai natūralistiškas ir šiurkščiai poetiškas, pasak Jūratės Sprindytės. Romanas parašytas smagia ranka, vienu kartu liejančia dokumentiško tikrumo, puošybos, ironijos spalvas, gražiausi jo puslapiai žavi svaigulio ritmu ir lyriška intonacija, kuri lengvai įteisina šagališkas skrydžio metaforas. Romanas išleistas lenkų, rusų, švedų kalbomis."

Valentinas Sventickas


2017-02-11

nuostabus pasakojimas. nostalgiška istorija. iš pradziu veiksmo néra. palaipsniui išsivysto pasakojimas. labai patiko.

Parašykite atsiliepimą apie "Tūla (6-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tūla (6-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Jurgis Kunčinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jurgis Kunčinas su knyga Tūla (6-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tūla (6-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurgis Kunčinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tūla (6-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tūla (6-as leidimas)" perkama kartu