0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Tūla (6-as leidimas)

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -32%
Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 12,39 €*
Sutaupote: 3.90 € (32%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-14 Jolita

Vertingas ir natūralus romanas, pilnas vidinių išgyvenimų. 

Tūla (6-as leidimas)


2021-04-30 8.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tūla (6-as leidimas)" aprašymas

„Tūla“ – vienas ryškesnių dvidešimto amžiaus lietuvių literatūros kūrinių, pasakojantis apie fatališką meilę, Vilnių ir bohemišką gyvenimą apribotą sovietmečio, bet netelpantį jo rėmuose. Rašytojo Jurgio Kunčino kūrinys pasižymi atvirumu, jausmingumu, stipria poetine kalba ir egzistenciniu liūdesiu.

Pagrindinis knygos veikėjas – bohemiškas jaunuolis, pasakojantis savo meilės istoriją. Poetiškas pasakojimas šokinėja erdvėje ir laike bei primena pokalbį su mylimąja. Liūdesio slegiamas jaunuolis Vilniaus gatvėse sutinka daug įvairių keistų personažų, jis geria, ieško, kur prisiglausti, lankosi miesto skveruose, Užupyje, menininkų pamėgtose kavinėse. Šių vietų aprašymai alsuoja meile, liūdesiu, neviltimi. Knygos personažas klajoja ieškodamas to, kas negali išsipildyti.

Vaizdiniai persipina su jausmais, minčių srautas teka nevaržomai ir neša į fatališkos meilės bedugnę. Meilė šiame romane yra pirmapradė, gaivališka, nesibaigianti net po mirties.

Knygos siužetas neapibrėžtas, teigiama, kad iš dalies jis yra autobiografinis, o pagrindinio veikėjo mylimoji Tūla realiame gyvenime turėjo prototipą. Romanas „Tūla“ rašytas 1991-ais metais, o išleistas 1993-iais. Jis laikomas geriausiu Jurgio Kunčino kūrinių ir vienu reikšmingiausių romanų apie Vilnių.

Jurgis Kunčinas (1947–2002) – lietuvių poetas, prozininkas. Daugumą geriausių savo knygų jis prašė per pirmąjį Lietuvos nepriklausomybės dešimtmetį, tačiau jose dažniausiai aprašomas sovietmetis. Autorius Vilniaus universitete studijavo vokiečių filologiją, tačiau mokslų nebaigė ir dirbo įvairiausius darbus. Jis išleido keletą poezijos žanro rinktinių, taip pat vertė kitų poetų kūrinius. Jurgis Kunčinas rašė humoreskas ir kitus trumpus kūrinius, kurie buvo spausdinami literatūriniuose žurnaluose.

Jurgis Kunčinas itin vertinamas už savo prozą. Jis parašė septynis romanus. Daugelyje jo kūrinių užfiksuotas žmogaus bejėgiškumas sovietinėje santvarkoje.

Dar neskaitėte šio kūrinio? Rekomenduojame knygą įsigyti internetu ir kartu su veikėju pasivaikščioti senojo Vilniaus gatvėmis. Ieškote kitokios literatūros? Online knygyne pirkti rasite daug gerų ir įdomių knygų, kurios dažnai kainuoja pigiau. Tereikia pasinaudoti mažų kainų pasiūlymais, akcijomis bei išpardavimais. Leidinius išsirinkti padeda santraukos, kuriose parengėme trumpus aprašymus, įkėlėme ištraukų, nurodėme puslapių skaičių, leidėją ir kitą naudingą informaciją. Nepamirškite pasidomėti ir kitų skaitytojų atsiliepimais bei apžvalgomis, nes jie visada geras sufleris, ką verta skaityti.
2021-04-14

Vertingas ir natūralus romanas, pilnas vidinių išgyvenimų. 

2021-04-13

Kelionė į senaji Vilnių. Puikus romanas.

2017-02-11

nuostabus pasakojimas. nostalgiška istorija. iš pradziu veiksmo néra. palaipsniui išsivysto pasakojimas. labai patiko.

Parašykite atsiliepimą apie "Tūla (6-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tūla (6-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Jurgis Kunčinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jurgis Kunčinas su knyga Tūla (6-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tūla (6-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurgis Kunčinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tūla (6-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tūla (6-as leidimas)" perkama kartu