0

Tylioji pacientė

Turime sandėlyje
Informacija

Tylioji pacientė

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9786090137147

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Šūviai į mylimojo veidą, o po jų – spengianti tyla, kurią nutraukti ryžtasi teismo psichoterapeutas Teo Faberis. Debiutinis Alekso Michaelideso romanas „Tylioji pacientė“ – įtemptas, kinematografiškas, dinamiškas psichologinis trileris.

Žymios tapytojos Alicijos Berenson gyvenimas atrodo tobulas – laimingai ištekėjusi už populiaraus fotografo, gražiai įrengtas namas stovi vienoje vaizdingiausių ir brangiausių Londono vietų…

Tačiau tą lemtingą vakarą jos vyrui Gabrieliui grįžus iš mados fotosesijos, Alicija paleidžia į sutuoktinį šūvių seriją... ir atsitveria nuo pasaulio tylos siena. Vienintelis jos skausmo liudytojas – po žmogžudystės nutapytas autoportretas.

Tyla ir nenoras bendradarbiauti su policija kursto visuomenės smalsumą. Alicijos paveikslai tampa neįkainojami, net jei didelė visuomenės dalis pasmerkia menininkę kaip vyržudę. Kad nurimtų šurmulys, moteris išgabenama į atokią psichiatrijos kliniką.

Po šešių metų visi šią istoriją pamiršta. Ji domina tik vieną žmogų – teismo psichoterapeutą Teo Faberį. Jis ryžtasi bet kokia kaina prakalbinti Aliciją, net jei tai reikštų pavojų jo paties karjerai ir gyvenimui. Jis žengia į paslapčių kupiną labirintą, iš kurio išsivaduoti bus tikrai sunku.

Nedažnai debiutinis romanas susilaukia tokio pasisekimo – „Tylioji pacientė“ jau parduodama 38 šalyse, o Bredo Pito vadovaujama prodiuserinė bendrovė suskubo įsigyti teisę pagal šį trilerį kurti kino juostą. „The New York Times“ bestseleriu tapusi knyga nuo pat pasirodymo išlieka populiari ir garsi perpildytoje trilerių rinkoje.

Knygos autorius - žinomas scenaristas Aleksas Michaelides. Kiprie gimęs ir anglų literatūros magistro laipsnį Kembridže apgynęs Aleksas Michaelides kūrė filmus, kuriuose vaidino Uma Thurman, Timas Rothas ir kitos įžymybės. Romaną „Tylioji pacientė“ įkvėpė autoriaus psichoterapijos studijos ir darbas psichiatrinėje ligoninėje su saugomų pacientų skyriuje gulinčiais jaunuoliais.

„Alicijai skirtose dalyse sumaištis ir nerimas vaizduojami efektingai ir elegantiškai, o Teo yra profesionalas, pasitikintis savimi ir siūlantis skaitytojams įdomių psichologijos ir psichoanalizės įžvalgų, kuriomis remdamasis jis gydo pacientus. „Tylioji pacientė“ – dinamiškas, verčiantis susimąstyti psichologinis trileris.“
Independent.ie

„Šis įtemptas ir intriguojantis psichologinis trileris pelnė Michaelidesui svarbią vietą tarp rašytojų.“
Publisher’s Wekly

Iš anglų kalbos vertė Regina Šeškuvienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu