Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Ugdymo filosofijos logografika studijoms

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 9.5 SoldOut

Knygos „Ugdymo filosofijos logografika studijoms“ aprašymas

Ugdymo filosofijos mokslai Lietuvoje yra viena dinamiškiausiai besiplėtojančių edukologijos mokslų krypčių. Šiandien ugdymo filosofija įsitvirtina kaip savarankiška socialinių mokslų kryptis. Vykdomos visų universitetinių ir neuniversitetinių studijų programos, atsiveriama pasaulio ir Europos mokslo edukacinių tyrimų erdvei.
Ugdymo filosofijos logografika – tai nauja studijų priemonė visų universitetinių ir neuniversitetinių studijų studentams.
Knygoje į pateikčių loginę sistemą suvesta ugdymo filosofijos studijų medžiaga: vaizdžiai teikiamos trumpai suformuluotos teorinių koncepcijų mintys, schemos. Visa tai padeda ugdyti platų požiūrį į ugdymą ir gebėjimą taikyti ugdymo filosofines kryptis savo studijų praktikoje, skatinti kritinį mąstymą, gebėjimą vertinti pasaulinės edukacinės praktikos išvadas, įsisąmoninti esmines ugdymo filosofijos kompetencijas.


  • Autorius: Sergejus Neifachas
  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 126
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955880004

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Ugdymo filosofijos logografika studijoms“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Sergejus Neifachas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Ugdymo filosofijos logografika studijoms“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Ugdymo filosofijos logografika studijoms“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Ugdymo filosofijos logografika studijoms“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Ugdymo filosofijos logografika studijoms“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sergejus Neifachas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Ugdymo filosofijos logografika studijoms“ perkama kartu