0

Ugdymo filosofijos logografika studijoms

Kaina internetu: 9,50 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 0.49 € (5%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ugdymo filosofijos logografika studijoms

  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 126
  • ISBN ar kodas: 9789955880004

2020-10-31 9.5 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ugdymo filosofijos logografika studijoms" aprašymas

Ugdymo filosofijos mokslai Lietuvoje yra viena dinamiškiausiai besiplėtojančių edukologijos mokslų krypčių. Šiandien ugdymo filosofija įsitvirtina kaip savarankiška socialinių mokslų kryptis. Vykdomos visų universitetinių ir neuniversitetinių studijų programos, atsiveriama pasaulio ir Europos mokslo edukacinių tyrimų erdvei.
Ugdymo filosofijos logografika – tai nauja studijų priemonė visų universitetinių ir neuniversitetinių studijų studentams.
Knygoje į pateikčių loginę sistemą suvesta ugdymo filosofijos studijų medžiaga: vaizdžiai teikiamos trumpai suformuluotos teorinių koncepcijų mintys, schemos. Visa tai padeda ugdyti platų požiūrį į ugdymą ir gebėjimą taikyti ugdymo filosofines kryptis savo studijų praktikoje, skatinti kritinį mąstymą, gebėjimą vertinti pasaulinės edukacinės praktikos išvadas, įsisąmoninti esmines ugdymo filosofijos kompetencijas.

Parašykite atsiliepimą apie "Ugdymo filosofijos logografika studijoms"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ugdymo filosofijos logografika studijoms, kurią skaitytojams dovanoja Sergejus Neifachas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sergejus Neifachas su knyga Ugdymo filosofijos logografika studijoms jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ugdymo filosofijos logografika studijoms patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sergejus Neifachas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ugdymo filosofijos logografika studijoms palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ugdymo filosofijos logografika studijoms" perkama kartu