Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Prie bedugnės. Ukrainos tridantis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 15,22 €
Kaina su kodu: 4,57 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-12 Emilija


2024-04-30 15.22 InStock
Į krepšelį 4,57 € -70% su kodu
PATOGU

Knygos "Prie bedugnės. Ukrainos tridantis" aprašymas

Debiutinis žurnalisto, politikos apžvalgininko Ramūno Bogdano romanas „Ukrainos tridantis. Prie bedugnės“ – tai pirmoji autoriaus sumanyto knygų ciklo apie pastarojo dešimtmečio įvykius Ukrainoje dalis. Įtemptas ir pulsuojantis pasakojimas skaitytoją nuveda į skurdžiausias, pavojingiausias ir niūriausias, o kartais ir itin spalvingas Ukrainos vietas.

Iš Ukrainos kilęs kanadietis Nikas Fosa – Kanados specialiųjų pajėgų karys. Jis galėtų gyventi ramų ir sotų gyvenimą Kanadoje, tačiau jaučia keistą trauką ir nostalgiją savo tėvų žemei. Nikas – laisvas, stiprus, aiškias vertybes turintis ir principingas žmogus. Jis ilgisi Ukrainos, kurioje augo ir gyveno ne viena jo giminės karta. Be to, jaučia savotišką pareigą padėti vargstančiai Ukrainai.

Nikas Fosa grįžta į Ukrainą ir pradeda čia auginti kviečius. Nepaisant daugeliui nesuprantamo sprendimo, Nikas jaustųsi visai gerai, tačiau gana greitai susiduria su korumpuotais pareigūnais, banditais, oligarchine tvarka ir vakariečiui nesuprantamomis nerašytomis taisyklėmis, kurios būdingos iš po sovietų priespaudos taip ir neišsilaisvinusiai visuomenei.

Į pagalbą Nikui ateina lietuvis ūkininkas Algirdas. Drauge su ypatingosios paskirties milicijos padaliniu jie stoja į kovą su korupcija, vagystėmis ir kitomis šalyje išsikerojusiomis bėdomis. Ne tik dėl savo gerovės, bet ir dėl Ukrainos, kuriai žingsnis po žingsnio reikia kapstytis iš tamsios duobės. O gal, kaip sako knygos veikėjai, tiesiog išaugti iš paauglystės, juk šaliai, kaip ir žmogui, ateina metas subręsti ir atsakingai kurti ateitį. Tačiau ar šiame mūšio lauke užteks tiek karių?

Knygoje „Ukrainos tridantis. Prie bedugnės“ skleidžiasi ne tik korupcijoje klimpstančios šalies, bet ir žmogaus paveikslas. Laisvė, teisingumas ir pagarba – vertybės, kurių poreikis veda romano herojus sudėtingiausiais keliais.

„Šiame romane juntamas preciziškas Ramūno Bogdano jautrumas detalėms, kurios leidžia pajusti mūsų laikų Ukrainos kasdienybę ir buitį. O pagrindinė drama – skaidriai tvarkytis ketinančio vakariečio kaktomuša su agresyvia, korumpuota posovietine realybe – praplečia supratimą, kodėl šioje šalyje net kelis kartus kilo revoliucijos. Rekomenduoju!“
Edmundas Jakilaitis, žurnalistas

Ramūnas Bogdanas (g. 1959 m.) – naujienų portalo „Delfi“ apžvalgininkas. Ne kartą vyko į Ukrainą, iš ten rašė išskirtinius reportažus, bendravo su revoliucijos dalyviais. Apdovanotas Sausio 13-osios medaliu.

Gimė Kaune, baigęs mokyklą Vilniaus universitete studijavo lietuvių kalbą ir literatūrą. Studijavo Lietuvos Mokslų akademijos aspirantūroje, rašė disertaciją baltų mitologijos tema. Oslo universitete baigė užsienio politikos kursus. Buvo „Vagos“ leidyklos Raštų ir palikimo redakcijos vyresnysis redaktorius. Aktyviai dalyvavo Sąjūdžio veikloje. Buvo Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos (Atkuriamojo Seimo) pirmininko Vytauto Landsbergio patarėjas užsienio politikos klausimais, Respublikos Prezidento patarėjas užsienio politikos klausimais, vėliau pasuko į žiniasklaidą.


  • Autorius: Ramūnas Bogdanas
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094791406

Kiti taip pat domėjosi


2021-09-12

Parašykite atsiliepimą apie "Prie bedugnės. Ukrainos tridantis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Prie bedugnės. Ukrainos tridantis", Ramūnas Bogdanas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ramūnas Bogdanas su knyga "Prie bedugnės. Ukrainos tridantis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Prie bedugnės. Ukrainos tridantis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ramūnas Bogdanas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Prie bedugnės. Ukrainos tridantis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prie bedugnės. Ukrainos tridantis" perkama kartu