Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Valstybės paramos įtaka ūkininkų ūkių plėtrai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 1.49 SoldOut

Knygos "Valstybės paramos įtaka ūkininkų ūkių plėtrai" aprašymas

Knygoje išsamiai aptariamas skirtingų ekonomikos teorijų atstovų požiūris į valstybės paramą verslui. Sudaromas universalus valstybės finansinės paramos vertinimo instrumentarijus. Išnagrinėjamos teiktos valstybės paramos priemonės Lietuvos ūkininkams tiriamuoju laikotarpiu ir pritaikant sukurta instrumentarijų įvertinama valstybės paramos įtaka ūkininkų ūkių plėtrai.

Ši knyga skiriama akademiniam jaunimui ir visiems besidomintiems ekonomikos mokslu ir jo praktiniu taikymu žemės ūkio paramos vertinime.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Valstybės paramos įtaka ūkininkų ūkių plėtrai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Valstybės paramos įtaka ūkininkų ūkių plėtrai", Edmundas Jasinskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Edmundas Jasinskas su knyga "Valstybės paramos įtaka ūkininkų ūkių plėtrai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Valstybės paramos įtaka ūkininkų ūkių plėtrai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Edmundas Jasinskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Valstybės paramos įtaka ūkininkų ūkių plėtrai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Valstybės paramos įtaka ūkininkų ūkių plėtrai" perkama kartu