NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Vartai į abi puses. Viktoriją Daujotytę kalbina Marijus Šidlauskas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 7.99 SoldOut

Knygos "Vartai į abi puses. Viktoriją Daujotytę kalbina Marijus Šidlauskas" aprašymas

"Vartai į abi puses" – tai netikėta knyga, kurios esmę sudaro pašnekesys. Akademikę, profesorę Viktoriją Daujotytę kalbina Klaipėdos universiteto docentas Marijus Šidlauskas, atkakliai ieškantis klausimų, kurie priverstų pašnekovę atsiverti, netgi rizikuoti nesislepiant už bendrųjų frazių. Lyg ir nevengiama kultūros problemų, bet jos tarsi skleidžiasi iš vidaus, iš individualios patirties, prigimtinės tapatybės, pagaliau iš asmeninės mitologijos, jos žemaitiškumo. Apglėbiantis mąstymas, pažįstamas iš profesorės knygų, šakojasi savo „augališkomis“ šakomis, skleidžiasi medžio, kelio (keluko), vartų, kalno metaforomis. Vartai į abi puses: ten ir atgal, į praeitį ir dabartį, į save ir kitą, į žodį ir daiktą, į gamtą ir kultūrą.
Viktorijos Daujotytės interesų ratas platus, mintis laisva, metaforiška. Literatūrą ir gyvenimą ji jaučia kaip neišskaidomą vienį, kaip likimų sampynas, patirties profilius, kartais ir aštriais kampais atgręžtus į nūdieną – į mokyklinės lituanistikos ar Vilniaus Žaliojo tilto skulptūrų problemas. Pašnekesiuose iškyla bičiulių, bendražygių portretai, jų likimai. Ryškėja intelektualinės biografijos linijos, permąstomi asmeniniai ir profesiniai įsipareigojimai. Pateikiama autentiškų laiko, patirčių liudijimų.

  • Autorius: Marijus Šidlauskas
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 16x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090120729

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vartai į abi puses. Viktoriją Daujotytę kalbina Marijus Šidlauskas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vartai į abi puses. Viktoriją Daujotytę kalbina Marijus Šidlauskas", Marijus Šidlauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Marijus Šidlauskas su knyga "Vartai į abi puses. Viktoriją Daujotytę kalbina Marijus Šidlauskas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vartai į abi puses. Viktoriją Daujotytę kalbina Marijus Šidlauskas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marijus Šidlauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vartai į abi puses. Viktoriją Daujotytę kalbina Marijus Šidlauskas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vartai į abi puses. Viktoriją Daujotytę kalbina Marijus Šidlauskas" perkama kartu