0

Velniop viską! Imk ir daryk!

2.6
(5 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2007-12-27 Kestukaz

Ar kainoje esme? yra is ko pasimokyti

Informacija

Velniop viską! Imk ir daryk!

  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 134
  • ISBN ar kodas: 9789955689126

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Velniop viską! Imk ir daryk!" aprašymas
Jei dar neperskaitėte R.Bransono knygos "Nekaltybės praradimas", tai, žinoma, daug ką praradote. Tai iš kitų išsiskirianti knyga, kaip ir pats jos autorius - žinomas visame pasaulyje milijonierius, gausybės įvairių verslo kompanijų steigėjas ir valdytojas. Pradėjęs savo veiklą nuo studentiško žurnalo leidimo, vėliau ėmęsis muzikinių įrašų prekybos, galop išsiplėtęs iki geležinkelių ir avia verslo. Jo nežabotos fantazijos vaisius yra skrydžių į kosmosą privatiems asmenims organizavimas. Knyga "Velniop viską! Imk ir daryk!" yra lyg sutrumpintas "Nekaltybės praradimo" variantas. Tad, jei neturite laiko skaityti storų knygų, - ši knyga kaip tik Jums!
2008-02-11

taip pat esme ir kainoje.

2007-12-27

Ar kainoje esme? yra is ko pasimokyti

2007-11-21

Puiki trumpa knygutė greitam skaitymui.

2007-11-20

turiu angliska varianta ant jo lipdukas 2,99£. nemazas skirtumas ar nea?\r\n

2007-10-08

Tai nors viršeliui galėjo ką nors naują sugalvot.

Parašykite atsiliepimą apie "Velniop viską! Imk ir daryk!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Velniop viską! Imk ir daryk!, kurią skaitytojams dovanoja Richard Branson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Richard Branson su knyga Velniop viską! Imk ir daryk! jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Velniop viską! Imk ir daryk! patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Richard Branson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Velniop viską! Imk ir daryk! palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Velniop viską! Imk ir daryk!" perkama kartu