Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Verslo mitas. Kodėl daugelis smulkiojo verslo įmonių žlunga ir kaip spręsti šią problemą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 9.11 SoldOut

Knygos „Verslo mitas. Kodėl daugelis smulkiojo verslo įmonių žlunga ir kaip spręsti šią problemą“ aprašymas

Vertė: Vaida Bilinskienė.
Šiame naujame ir iš esmės pakeistame daugiau kaip vieno milijono egzempliorių tiražu išleistos avangardistinės perkamiausios knygos Verslo mitas leidime Maiklas Gerberis išsklaido mitus apie nuosavo verslo kūrimą ir parodo, kaip kasdienės prielaidos gali įpratinti valdyti įmonę. Toliau žingsnis po žingsnio jis lydi jus verslo pasaulyje: pradėdamas verslo vaikyste, per paauglystės augimo skausmus, veda į subrendusio verslo perspektyvą, nušviečia sėkmingo verslo aspektus ir parodo, kaip franšizės paslaugas pritaikyti kiekvienam verslui, nepaisant, ar juo užsiimama pagal franšizę, ar ne. Galiausiai Gerberis parodo esminį, dažnai nepastebimą skirtumą tarp darbo savo įmonei ir darbo savo įmonėje. Perskaitę Naująjį V-mitą, tikrai gebėsite plėtoti savo verslą prognozuojamai ir produktyviai.

MICHAEL E. GERBER yra E-Myth Worldwide (Pasaulinis V-mitas) steigėjas ir pirmininkas. Čia jis davė pradžią savo unikaliam smulkaus verslo įmonių perorganizavimo būdui, kurį pritaikė daugiau kaip 25 000 savo klientų – smulkiųjų verslininkų. E-Myth Worldwide yra santa Rosoje, Kalifornijos valstijoje.


  • Autorius: Michael. E. Gerber
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-599-32-4

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Verslo mitas. Kodėl daugelis smulkiojo verslo įmonių žlunga ir kaip spręsti šią problemą“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Verslo mitas. Kodėl daugelis smulkiojo verslo įmonių žlunga ir kaip spręsti šią problemą“, Michael. E. Gerber. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Michael. E. Gerber su knyga „Verslo mitas. Kodėl daugelis smulkiojo verslo įmonių žlunga ir kaip spręsti šią problemą“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Verslo mitas. Kodėl daugelis smulkiojo verslo įmonių žlunga ir kaip spręsti šią problemą“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michael. E. Gerber. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Verslo mitas. Kodėl daugelis smulkiojo verslo įmonių žlunga ir kaip spręsti šią problemą“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Verslo mitas. Kodėl daugelis smulkiojo verslo įmonių žlunga ir kaip spręsti šią problemą“ perkama kartu