Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Vėtrungė šen, vėtrungė ten

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 2.89 SoldOut

Knygos "Vėtrungė šen, vėtrungė ten" aprašymas

Kur mus kaip klevo sėklas neša gyvenimo vėjas? Kur įleisim šaknis, kur apsipilsim vilties žiedais ir svajonių pūkeliais? Ar norėsime patys, niekieno neverčiami, atverti langus, pažvelgti į dangų, paskrajoti virš pilkų kasdienybės laukų? Tokių ir panašių klausimų kils Tavo galvoje skaitant šią neįprastą knygą, kurioje švaistosi vėjas. O jeigu ir nekils, vis tiek bus smagu, nes su vėju nepanuobodžiausi - nublokš kur į pašalį arba švystels į padangę. Ir negalėsi jo nei smerkti, nei kaltinti, nes jis - Vėjas!

  • Autorius: Česlovas Navakauskas
  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 22x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785430052461

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vėtrungė šen, vėtrungė ten"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vėtrungė šen, vėtrungė ten", Česlovas Navakauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Česlovas Navakauskas su knyga "Vėtrungė šen, vėtrungė ten" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vėtrungė šen, vėtrungė ten" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Česlovas Navakauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vėtrungė šen, vėtrungė ten" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vėtrungė šen, vėtrungė ten" perkama kartu