0

Vidudienio demonas. Akedija, mūsų laikų blogis

Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (16%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vidudienio demonas. Akedija, mūsų laikų blogis

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9789955294030

2020-09-30 8.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vidudienio demonas. Akedija, mūsų laikų blogis" aprašymas

Tėvo Jean-Charles Nault knyga „Vidudienio demonas: Akedija, mūsų laikų blogis“ pasakoja apie būseną, kurią kadaise patirdavo tik vienuoliai atsiskyrėliai, tačiau netrukus žmonės supranta, kad akedija gali apimti kiekvieną.

Žodis „akedija“ buvo vartojamas kaip apibūdinimas būsenos, kurią patiria vienatvėje ir atskirtyje gyvenantys vienuoliai. Jie tai laikė sunkiausiu išbandymu, kuris tenka žmogui, siekiančiam dvasinio tobulėjimo ir Dievo. Ši būsena tai apatijos, beprasmybės mišinys, tai toks įsigilinimas į save, kuris verčia jausti, jog žmogus neteko Dievo malonės, neranda savęs ir jaučia visa ko beprasmybę.

Anuomet akedija dar buvo tapatinama su tingumu, tačiau šis sulyginimas gana klaidinantis, ypač dėl to, kad kartais ji pasireiškia visiškai atvirkščiai – kaip nuolatinis veiklumas ir aktyvumas. Akedija panašesnė į nuovargį, nuobodulį, beprasmybės jausmą, tikslo paradimą, ji atima iš žmogaus gebėjimą džiaugtis palikdama vidinę tuštumą.

Tėvas Nault knygoje „Vidudienio demonas: Akedija, mūsų laikų blogis“ teigia, kad akedija yra slogiausias žmogaus dvasios demonas. Nepaisant to, kad šios būsenos kilmė siekia viduramžius ir galėtų būti laikoma pasenusia ir nebeaktualia, šiandien akediją patiria daugybė žmonių, ją apibūdinnčių kaip depresiją, melancholiją, nuobodulį, perdegimą ar vidutinio amžiaus krizę.

Savo knygoje „Vidudienio demonas: Akedija, mūsų laikų blogis“ Jean-Charles Nault remdamasis bažnyčios mokymu parodo, kaip akedija paliečia įvairiausius žmones – dvasininkus, tikinčius ir netikinčius, susituokusius ir vienišus. Autorius detaliai aptaria ne tik akedijos simptomus, bet ir gydymo būdus.

„Akis atverianti knyga, šiuolaikinis traktatas apie senovinį, tačiau gerai pažįstamą priešą. Ši knyga gali pakeisti dvasinį gyvenimą visiems, kurie nori nerti į save dar giliau.“
Vinny Flynn, knygos „7 Secrets of the Eucharist“ autorius

„Tėvo Nault knyga parodo, kad akedija yra ir nenoras galvoti apie gyvenimo prasmę. Todėl tie, kuriuos kankina ši yda, užsiima įvairiausiomis atitraukiančiomis veiklomis. Nault apmąstymai yra labai svarbūs, ypač pasaulyje, kuriame vidurdienį yra tiek tamsos.“
James V. Schall, S. J., jėzuitas, kunigas, rašytojas, pedagogas, 35 metus dėstęs Georgetown universitete.

Tėvas Jean-Charles Nault nuo 2009 metų yra Benediktinų vienuolyno Normandijoje, Prancūzijoje abatas. Į vienuolyną įstojo 1988 metais. Laterano universitete, Jono Pauliaus II institute Romoje apsigynė teologijos daktaro laipsnį.

Iš prancūzų kalbos vertė Akvilė Melkūnaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Vidudienio demonas. Akedija, mūsų laikų blogis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Dom Jean-Charles Nault parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Vidudienio demonas. Akedija, mūsų laikų blogis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Vidudienio demonas. Akedija, mūsų laikų blogis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Vidudienio demonas. Akedija, mūsų laikų blogis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Vidudienio demonas. Akedija, mūsų laikų blogis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dom Jean-Charles Nault tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Vidudienio demonas. Akedija, mūsų laikų blogis" perkama kartu