NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Ramybė tau

Kaina: 12,69 €
Kaina su kodu: 11,42 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-06 Laima


2024-02-29 12.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ramybė tau" aprašymas

Kunigas Algirdas Toliatas (g. 1978 m.) puikiai pažįstamas mūsų šalies skaitytojams. Trys jo pamokslų knygos sulaukia ne tik naujų leidimų, bet ir augančio skaitytojų rato. Naujausia jo knyga „Ramybė Tau“ – pirmasis kunigo bandymas savo mintis, įžvalgas ir patarimus pristatyti tarptautinei auditorijai. Ši knyga pasirodys ir italų bei portugalų kalbomis.

Šis tarptautinis bendras trijų žmonių projektas užsimezgė dar Vilniaus knygų mugėje. Algirdas Toliatas, Lina Ever ir Francesc Miralles nusprendė pristatyti knygą ispanakalbiams. Pirmą kartą leidinys pasirodė būtent Ispanijoje, o dabar jo vertimas pasieks ne tik tarptautinę auditoriją, bet ir ištikimiausius Lietuvos skaitytojus.

Algirdas Toliatas visada kalba įtaigiai ir užburiančiai. Dvasingas jo žodis padeda šiuolaikiniam žmogui rasti ramybę. Daugiausiai dėmesio kunigas skiria santarvei su savimi. Skaitydami knygą „Ramybė Tau“, sužinosite:

Kas atima iš mūsų ramybę ir laimę?
Ar reikia įrodinėti savo vertę?
Ar gali kliūtys gyvenime tapti galimybėmis?
Kodėl reikia paleisti praeitį ?
Kaip per smulkmenas nepamesti tikslo?
Ar verta siekti tobulumo?
Kaip išmokti ne tik žiūrėti, bet ir matyti?

Naująją knygą Algirdas Toliatas sukūrė bendradarbiaudamas su ispanų rašytoju Francescu Mirallesu, kuris pažįstamas kaip romanų „Maži dalykai dideli“ ir „Vabi Sabi“ autorius. Jiems talkino Berlyne gyvenanti rašytoja Lina Ever. Francescas Miralles ir Lina Ever parašė knygos pratarmę ir epilogą, kurie tarsi "įrėmina" Algirdo Toliato meditacijas.

Algirdas Toliatas pasakoja, kad šią, kaip ir ankstesnes jo knygas, išprovokavo Biblijos skaitymas. Dvasininkas prasitaria, kad kūrė ją taip, kad ji būtų priimtina ir jaunimui. Anot autoriaus, susitikimas su žmonėmis jam sukelia daugybę emocijų, tačiau pirmiausia - džiaugsmą.

„Su dėkingumu ir meile atsiduok tam, ką atneša nauja diena, ir susitaikysi ne tik su savimi. Susitaikysi su gyvenimu.“
Algirdas Toliatas

Iš ispanų kalbos vertė Aira NekrašaitėKiti taip pat domėjosi


2021-03-06

2020-12-08

Skaitant širdis prisipildo ramybės.

2019-12-10

2019-12-07

labai stebuklingai per viena diena pabrango knyga

2019-12-07

2019-11-18

Parašykite atsiliepimą apie "Ramybė tau"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Algirdas Toliatas, Francesc Miralles, Lina Ever pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ramybė tau", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ramybė tau" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ramybė tau" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ramybė tau"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Toliatas, Francesc Miralles, Lina Ever tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ramybė tau" perkama kartu