0
5.0
(3 įvertinimai)
Kaina Internetu: 11,79 €
Kaina Knygyne: 16,49 €*
Sutaupote: 4.70 € (29%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-12-10 Gintarė

Informacija

Ramybė tau

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786094664335

2020-08-31 11.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ramybė tau" aprašymas

Kunigas Algirdas Toliatas (g. 1978 m.) puikiai pažįstamas mūsų šalies skaitytojams. Trys jo pamokslų knygos sulaukia ne tik naujų leidimų, bet ir augančio skaitytojų rato. Naujausia jo knyga „Ramybė Tau“ – pirmasis kunigo bandymas savo mintis, įžvalgas ir patarimus pristatyti tarptautinei auditorijai. Ši knyga pasirodys ir italų bei portugalų kalbomis.

Šis tarptautinis bendras trijų žmonių projektas užsimezgė dar Vilniaus knygų mugėje. Algirdas Toliatas, Lina Ever ir Francesc Miralles nusprendė pristatyti knygą ispanakalbiams. Pirmą kartą leidinys pasirodė būtent Ispanijoje, o dabar jo vertimas pasieks ne tik tarptautinę auditoriją, bet ir ištikimiausius Lietuvos skaitytojus.

Algirdas Toliatas visada kalba įtaigiai ir užburiančiai. Dvasingas jo žodis padeda šiuolaikiniam žmogui rasti ramybę. Daugiausiai dėmesio kunigas skiria santarvei su savimi. Skaitydami knygą „Ramybė Tau“, sužinosite:

Kas atima iš mūsų ramybę ir laimę?
Ar reikia įrodinėti savo vertę?
Ar gali kliūtys gyvenime tapti galimybėmis?
Kodėl reikia paleisti praeitį ?
Kaip per smulkmenas nepamesti tikslo?
Ar verta siekti tobulumo?
Kaip išmokti ne tik žiūrėti, bet ir matyti?

Naująją knygą Algirdas Toliatas sukūrė bendradarbiaudamas su ispanų rašytoju Francescu Mirallesu, kuris pažįstamas kaip romanų „Maži dalykai dideli“ ir „Vabi Sabi“ autorius. Jiems talkino Berlyne gyvenanti rašytoja Lina Ever. Francescas Miralles ir Lina Ever parašė knygos pratarmę ir epilogą, kurie tarsi "įrėmina" Algirdo Toliato meditacijas.

Algirdas Toliatas pasakoja, kad šią, kaip ir ankstesnes jo knygas, išprovokavo Biblijos skaitymas. Dvasininkas prasitaria, kad kūrė ją taip, kad ji būtų priimtina ir jaunimui. Anot autoriaus, susitikimas su žmonėmis jam sukelia daugybę emocijų, tačiau pirmiausia - džiaugsmą.

„Su dėkingumu ir meile atsiduok tam, ką atneša nauja diena, ir susitaikysi ne tik su savimi. Susitaikysi su gyvenimu.“
Algirdas Toliatas

Iš ispanų kalbos vertė Aira Nekrašaitė

2019-12-10

2019-12-07

2019-11-18

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai


Dažniausiai perkama kartu