NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Viena pati: moteriškos vienumos menas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 14.29 SoldOut

Knygos „Viena pati: moteriškos vienumos menas“ aprašymas

"Ko nori moteris? Visiškos savo kūno, proto, dvasios ir sielos kontrolės; visuomenės, kuriai ji priklauso, poveikio priemonių ir apsaugos savo gyvenimui, teisėms ir laimės paieškoms, įskaitant visiškų laisvę bei saugumų gyventi savo gyvenimų taip, kaip jai atrodo tinkama, ir teisę į visiškų lyčių lygybę dėl priėjimo prie viešosios ir namų erdvės, ir laisvo judėjimo joje, ir skriaudos, kliudančios ar varžančios tokių laisvę, atitaisymo."

Ateina metas, kai pasijunti viena: išsiskyrusi, netekusi savojo žmogaus, vieniša ar gyvenanti santykiuose be meilės ir supratimo. Tą akimirką tiesiog nežinia, ką daryti, ko griebtis...


Psichoterapeutės Florence Falk knyga "Viena pati: moteriškos vienumos menas" teikia stiprybės: moko pažinti vienumą, atsikratyti baimių, abejonių, sąmyšio ir bejėgiškumo jausmo; kviečia ieškoti kelio į autentiškąją save, džiaugtis malonumais ir neįkainojamais turtais, kuriuos teikia buvimas vienumoje; o tada, su naujai atrastu pasitikėjimu, grįžti ir atkurti santykius su kitais žmonėmis.

Pasakodama įkvepiančias, intymias skirtingų moterų istorijas Florence Falk parodo, kokia svarbi yra vienuma moters gyvenime. Kad ir kaip gyventum, – tvirtoje sąjungoje ar viena, – turi išmokti būti pati viena, nes jei gebėsi būti visiškai laisva, nebijosi visuomenės vienatvei primetamų stigmų, tau atsivers tikrosios gyvenimo galimybės.


"Pagaliau! – įžvalgi ir jautri knyga, vedanti mus į vidinę laisvę, kuri įmanoma tik tada, kai susidraugaujame su vienuma. Ši knyga skirta visoms moterims: papasakotos istorijos ir pateikti praktiniai patarimai moko mus, kaip gyventi ir mylėti visa širdimi."

Tara Brach, knygos "Radical Acceptance: Embracing Your Life with the Heart of a Buddha" autorė


Iš anglų kalbos vertė Rita Bakanienė

Moto


"Moteris turi suaugti pati. Juk žodis „suaugti" tai ir reiškia - išmokti gyventi savarankiškai."

Anne Morrow Lindberg „Jūros dovana"


"Kad ir kaip moterims patiktų remtis į stiprų petį, jaustis apsaugotomis ir palaikomomis, ar kad ir kaip vyrai norėtų, kad jos taip elgtųsi, moterys privalo leistis į gyvenimo kelionę vienos, o kad išliktų saugios kritiškoje padėtyje, jos turi šį bei tų išmanyti apie navigacijos taisykles. Idant vestume savo laivų, turime būti ir kapitonės, ir pilotės, ir inžinierės; stovėti prie vairo su lentelėmis ir kompasu; stebėti vėjų ir bangas, ir žinoti, kada nuleisti bures, o svarbiausia - mokėti perskaityti dangaus siunčiamus ženklus."

I
štrauka iš Elizabeth Cady Stanton paskutinės kalbos „Savasties vienatvė'", pasakytos Kongrese 1892 m.


"Nors ji ir toliau mezgė, sėdėdama tiesia nugara, dabar ji jautė save; ir toji savastis, išsivadavusi iš savo pančių, dabar buvo laisva keisčiausiems nuotykiams... Ji jautė laisvę, ramybę, o visų svarbiausia, sutelktumo jausmų, tarsi būtų įsitaisiusi ant stabilumo platformos."

Virginia Woolf „Į švyturį"


Turinys


TURINYS


I dalis. ŠIMTAS VIENUMOS VEIDŲ

1 SKYRIUS.  Jei aš - viena, kas aš? / 11

2 SKYRIUS.  Kas yra vienatvė? / 36

3 SKYRIUS.  Slapstomės iš gėdos: kultūrinis moters paveldas / 61


II dalis KEIČIAME NUOMONĘ

4 SKYRIUS.   Prabudimas: vaikystė / 97

5 SKYRIUS.  Veidrodžių kambarys: paauglystė ir ankstyvoji pilnametystė / 140


III dalis. SUSITVARDYMAS

6 SKYRIUS.  Kaip susidraugauti su vienatve? / 199

7 SKYRIUS.  Žingsnis į priekį / 229

8 SKYRIUS.  Skiname derlių: vienatvė, šventumas ir iš naujo atrasta savastis / 283

9 SKYRIUS.  Vienatvė ir santykiai / 309


Padėkos žodis / 349  • Autorius: Florence Falk
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415024391

Parašykite atsiliepimą apie „Viena pati: moteriškos vienumos menas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Viena pati: moteriškos vienumos menas“, Florence Falk. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Florence Falk su knyga „Viena pati: moteriškos vienumos menas“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Viena pati: moteriškos vienumos menas“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Florence Falk. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Viena pati: moteriškos vienumos menas“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Viena pati: moteriškos vienumos menas“ perkama kartu