Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Vienumos metas: keturi metų laikai, keturi miestai ir vienumos džiaugsmai

Kaina: 12,99 €
Kaina su kodu: 2,60 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 12.99 InStock
Į krepšelį 2,60 € -80% su kodu
PATOGU

Knygos „Vienumos metas: keturi metų laikai, keturi miestai ir vienumos džiaugsmai“ aprašymas

Knyga „Vienumos metas: keturi metų laikai, keturi miestai ir vienumos džiaugsmai“ – tai išmintingas ir aistringas pasakojimas apie malonumą keliauti vienam.

Mūsų vis labiau pašėlusiuose gyvenimuose daugelis žmonių iš tikrųjų bijo net minties apie vienumą. Tačiau laikas, praleistas su savimi, gali būti turiningas ir grąžinantis jėgas, ypač keliaujant.

New York Times kelionių žurnalistė Stephanie Rosenbloom, pasakodama apie vienuma besimėgaujančių menininkų, rašytojų ir novatorių patirtis, atskleidžia, kaip buvimas ar keliavimas vienam padeda tapti įžvalgesniam, jautresniam pasauliui ir išgyventi kur kas daugiau naujų dalykų. Būdami vieni galite atrasti naujų struktūrų, tekstūrų, skonių, spalvų ar garsų – padaryti tai keliaujant su kompanija yra gerokai sunkiau.

Knyga „Vienumos metas: keturi metų laikai, keturi miestai ir vienumos džiaugsmai“ padalinta į keturias dalis – kiekviena pasakoja apie vis kitą miestą vis kitu metų laiku. Miestai, kurie aprašomi knygoje – Paryžius, Stambulas, Florencija ir Niujorkas – yra puikiai tinkami pasivaikščiojimams, keliautojai juose gali sulėtinti gyvenimo tempą ir mėgautis netikėtumo akimirkomis, užuot lakstę iš muziejaus į muziejų ir pozavę instagramo nuotraukoms.

Kiekviena knygos dalis išskiria vis kitą temą, susijusią su vienumos džiaugsmais ir nauda, pasakoja, kaip galima praturtinti savo gyvenimą, atskleisti savo kūrybiškumą, išmokti pasitikėti savimi, o taip pat išdrįsti eksperimentuoti ir keistis.

Autorė pasinaudoja ir psichologų bei sociologų įžvalgomis apie vienumą ir laimę, ji aptaria tokias temas kaip valgymas vienumoje, mokymasis mėgautis kasdienybe, pasitenkinimą teikiančių pomėgių paieškos ir gebėjimas susikurti tinkamą sau tylos erdvę.

Įtraukiantis ir elegantiškas S. Rosenbloom stilius paverčia knygą „Vienumos metas: keturi metų laikai, keturi miestai ir vienumos džiaugsmai“ šilta ir intymia istorija - tai tarsi draugo pasakojimas apie keliones. Ji daugeliui įkvėps norą patirti savo nuotykį vienumoje.

„Įkvepianti, įžvalgi nauja knyga.“
 Time

„S. Rosenbloom siūlo ramų žvilgsnį į paprastus lobius, kuriuos suranda keliaujantys po vieną. Ji taip pat atskleidžia, kaip naudinga žvelgti į pasaulį siekiant išbandyti ką nors nauja ir gyvenant pasiryžus iki galo išbūti dabarties akimirką. Viską sujungę turime nepaprastai naudingą vadovą kiekvienam tyrinėtojui, ne tik keliaujančiam į tolimas šalis, bet ir liekančiam savo uždarame kieme."
Booklist

Stephanie RosenbloomNew York Times kelionių apžvalgų skyriaus skiltininkė. Ji taip pat rašo patarimus keliaujantiems po vieną ar norintiems išmokti keliauti lėtai bei tinkamai naudotis technologijomis.


  • Autorius: Stephanie Rosenbloom
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025367

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Vienumos metas: keturi metų laikai, keturi miestai ir vienumos džiaugsmai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie keliones

Stephanie Rosenbloom pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Vienumos metas: keturi metų laikai, keturi miestai ir vienumos džiaugsmai“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Vienumos metas: keturi metų laikai, keturi miestai ir vienumos džiaugsmai“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Vienumos metas: keturi metų laikai, keturi miestai ir vienumos džiaugsmai“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Vienumos metas: keturi metų laikai, keturi miestai ir vienumos džiaugsmai“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stephanie Rosenbloom tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Vienumos metas: keturi metų laikai, keturi miestai ir vienumos džiaugsmai“ perkama kartu