0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vilko ašara. Patarlės, priežodžiai, palyginimai ir posakiai

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-14 Karina T.

Smagu buvo skaityti! :)

Vilko ašara. Patarlės, priežodžiai, palyginimai ir posakiai


2021-07-31 12.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vilko ašara. Patarlės, priežodžiai, palyginimai ir posakiai" aprašymas

Knygą „Vilko ašara. Patarlės, priežodžiai, palyginimai ir posakiai“ sudaro lietuvių patarlės, priežodžiai, palyginimai ir posakiai, kurių pagrindinis veikėjas yra vilkas.

Kiekvienos patarlės reikšmė paaiškinta, patarlės papildytos variantais, pateikti tiesioginiai ir netiesioginiai atitikmenys anglų kalba. Pabaigoje skaitytojas ras temų rodyklę ir lietuvių bei anglų patarlių rodykles.

Iliustruotas žodynas puikiai tinka ne tik mokantis gražiai kalbėti lietuvių kalba, bet ir geidaujantiems turtinti anglų kalbos žinias, taip pat mokytojams, ieškantiems papildomų ugdymo priemonių ar vertėjams, ieškantiems šmaikštaus, taiklaus ar sąmojingo posakio ir atitikmens.


  • Autorius: Rasa Bačiulienė
  • Leidėjas: Pamėginčius
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098224061

2021-06-14

Smagu buvo skaityti! :)

2021-06-07

Smagi knyga pavartymui, tik kažin ar kaip nors naudinga naudojimui

Parašykite atsiliepimą apie "Vilko ašara. Patarlės, priežodžiai, palyginimai ir posakiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sakmių, padavimų, liaudies kūrybos knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Vilko ašara. Patarlės, priežodžiai, palyginimai ir posakiai, kurį parašė Rasa Bačiulienė. Siūlome ne tik išsamų Vilko ašara. Patarlės, priežodžiai, palyginimai ir posakiai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rasa Bačiulienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Vilko ašara. Patarlės, priežodžiai, palyginimai ir posakiai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Vilko ašara. Patarlės, priežodžiai, palyginimai ir posakiai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vilko ašara. Patarlės, priežodžiai, palyginimai ir posakiai" perkama kartu