NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Ką sakei? Spalvink patarles ir mįsles, 2 dalis

5.0
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 3,59 €
Kaina su kodu: 3,23 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-23 Šarūnas

Puikios mįslės


2024-02-29 3.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ką sakei? Spalvink patarles ir mįsles, 2 dalis" aprašymas

- Ką sakei?
- Per vieną ausi Įėjo, per kitą išėjo....
- O, žiūrėk - Kanapinis žaidžia slėpynių, o po kaimą vaikšto Užgavėnių kaukės. Nykštukai dažo Velykinius margučius, o Jonas paparčio žiedo ieško.

Lavinamoji knyga "Ką sakei?" skirta priešmokyklinio amžiaus ir pradinių klasių vaikams. Kūrybiškai praleiskime lietuviškų švenčių laikotarpi. Linksmi piešiniai ir paaiškinimai padės patarlėms, priežodžiams ir mįslėms tapti vaikų kalbos dalimi ir praturtins žodyną. Kiekviename knygos atvertime yra didelėmis raidėmis parašyta patarlė, priežodis ir iliustracija. Raides galima nuspalvinti. Vaikai galės sujungti taškus ir papildyti mįslių atsakymus Įrašyti į langelius, suskaičiuoti personažus, surasti skirtumus.


  • Autorius: Jūratė Leikaitė
  • Leidėjas: Filmų štrichai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 29x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098263022

Kiti taip pat domėjosi


2020-11-23

Puikios mįslės

2020-04-03

Turime knygeles 1 dalį "Kas gero girdėti?" ir 2 dalį "Ką sakei?". Sunku žodžiais nusakyti šių knygelių unikalumą! Gausu mįslių, patarlių, užduočių, rankos lavinimo pratimų, spalvinimo, kas puikiai lavina vaiko smulkiąją motoriką.
1 dalyje "Kas gero girdėti?" aprašomos lietuviškos šventės. Labai aktualu dabar, nes yra ir Velykų tema. Margučiai, spalvų simbolika, raštų motyvai...
2 dalyje "Ką sakei?" tęsiamos lietuviškų švenčių temos. Tai puiki priemonė pažindinti vaikus su mūsų liaudies šventėmis. Aprašyta vaikams suprantama, aiškiai. Rekomenduoju tiek tėveliams, tiek auklėtojoms. Ačiū!

2020-03-29

Nuotaikingos ir linksmos iliustracijos.

2020-03-05

Tiek pirmoje, tiek antroje dalyse labai gražūs paveikslėliai, įdomios užduotys. Kaip gerai, kai nors ir paprastomis formomis, bet etno dalykai atgimsta ir galima juos taip patogiai ir priimtinai perduoti vaikams!

2020-03-05

Puiku, kad atsiranda knygų, kuriose labai patrauklia forma skatinama susipažinti su lietuvių kultūriniu paveldu, patarlėmis, priežodžiais, mįslėmis, vadinamąja tautos išmintimi. Bravo! Rekomenduoju darželių auklėtojoms, mamoms ir tėtėms, kurie vis dar paskaito knygeles vaikams patiems mažiausiems ir kartu su jais spalvina. Mano vaikui labai patiko.

Parašykite atsiliepimą apie "Ką sakei? Spalvink patarles ir mįsles, 2 dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sakmių, padavimų, liaudies kūrybos knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ką sakei? Spalvink patarles ir mįsles, 2 dalis", kurį pristato Jūratė Leikaitė. Siūlome ne tik išsamų "Ką sakei? Spalvink patarles ir mįsles, 2 dalis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jūratė Leikaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ką sakei? Spalvink patarles ir mįsles, 2 dalis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ką sakei? Spalvink patarles ir mįsles, 2 dalis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ką sakei? Spalvink patarles ir mįsles, 2 dalis" perkama kartu