0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vilniaus šventovės. Istorija, legendos, asmenybės, dabartis

Kaina internetu: 25,99 €
Kaina knygyne: 29,89 €*
Sutaupote: 3.90 € (14%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 25.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vilniaus šventovės. Istorija, legendos, asmenybės, dabartis" aprašymas

„Ši knyga – tarsi malda Vilniui... Kiekviena fotografija, kiekviena teksto eilutė gimė iš meilės savajam miestui. Jo nenuspėjamam žavesiui, kaitai ir įkvėpimo kupinai dvasiai. Amžiams bėgant susiklosčiusi unikali gamtinė architektūrinė miesto darna atsiskleidžia kaskart vis naujai, kiek bežiūrėtum... Labai norėjosi tuo pasidalinti.
Knygos idėja buvo surinkti į vieną albumą visas Vilniaus šventoves – nuo seniausių iki moderniausių. Šventovių radimasis, gyvavimas, kaita, jų likimai neatsiejamai susipynę su paties Vilniaus istorija. Mūro sienose ir skliautuose, šventuose paveiksluose ir ikonose glūdi amžių atmintis. Nerūšiavome jų pagal architektūros stiliaus grynumą ar pirmapradį autentiškumą – visos šventovės išsirikiavo albume chronologine tvarka, pagal vyraujantį architektūros stilių. Tiek fotografijomis, tiek pasakojimais mėginome atkurti šventovių likimus, atskleisti paslaptis, pasekti legendas, prisiminti kūrėjus ir mecenatus. Paliudyti Vilniaus didybę ir tikėjimo galią. Tereikia trumpam įsivaizduoti, kaip atrodytų Vilnius be bažnyčių bokštų, cerkvių kupolų, varpų skambesio... Šventovės – tai miesto dvasia.“

Nuoširdžiai – knygos autoriai Gina Viliūnė ir Raimondas UrbakavičiusParašykite atsiliepimą apie "Vilniaus šventovės. Istorija, legendos, asmenybės, dabartis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Gina Viliūnienė, Raimondas Urbakavičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vilniaus šventovės. Istorija, legendos, asmenybės, dabartis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vilniaus šventovės. Istorija, legendos, asmenybės, dabartis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vilniaus šventovės. Istorija, legendos, asmenybės, dabartis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vilniaus šventovės. Istorija, legendos, asmenybės, dabartis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gina Viliūnienė, Raimondas Urbakavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vilniaus šventovės. Istorija, legendos, asmenybės, dabartis" perkama kartu