Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Vilniaus šventovės. Istorija, legendos, asmenybės, dabartis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 33.29 SoldOut

Knygos "Vilniaus šventovės. Istorija, legendos, asmenybės, dabartis" aprašymas

„Ši knyga – tarsi malda Vilniui... Kiekviena fotografija, kiekviena teksto eilutė gimė iš meilės savajam miestui. Jo nenuspėjamam žavesiui, kaitai ir įkvėpimo kupinai dvasiai. Amžiams bėgant susiklosčiusi unikali gamtinė architektūrinė miesto darna atsiskleidžia kaskart vis naujai, kiek bežiūrėtum... Labai norėjosi tuo pasidalinti.
Knygos idėja buvo surinkti į vieną albumą visas Vilniaus šventoves – nuo seniausių iki moderniausių. Šventovių radimasis, gyvavimas, kaita, jų likimai neatsiejamai susipynę su paties Vilniaus istorija. Mūro sienose ir skliautuose, šventuose paveiksluose ir ikonose glūdi amžių atmintis. Nerūšiavome jų pagal architektūros stiliaus grynumą ar pirmapradį autentiškumą – visos šventovės išsirikiavo albume chronologine tvarka, pagal vyraujantį architektūros stilių. Tiek fotografijomis, tiek pasakojimais mėginome atkurti šventovių likimus, atskleisti paslaptis, pasekti legendas, prisiminti kūrėjus ir mecenatus. Paliudyti Vilniaus didybę ir tikėjimo galią. Tereikia trumpam įsivaizduoti, kaip atrodytų Vilnius be bažnyčių bokštų, cerkvių kupolų, varpų skambesio... Šventovės – tai miesto dvasia.“

Nuoširdžiai – knygos autoriai Gina Viliūnė ir Raimondas Urbakavičius

Šventovių paslaptis objektyvo padedamas mėgino perprasti fotografas Raimondas Urbakavičius. Jo nuotraukose Vilniaus šventovės tarsi naujai atgyja, atskleidžia iki šiol nematytus pavidalus. Aistringas Vilniaus istorijos žinovas šiuo nuotraukų rinkiniu tiesia kelią į savitą Vilniaus šventovių pažintį.

„Šventovės, kaip ir žmonės, turi savo likimą, – sako istorinių romanų autorė ir gidė Gina Viliūnė, daug metų vedžiojanti turistus po gimtąjį Vilnių. – Jose meldėsi karaliai ir elgetos, jas niokojo ugnis, laikas ir užkariautojai, bet jos išliko ir kiekviena pasakoja savo istoriją.“Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vilniaus šventovės. Istorija, legendos, asmenybės, dabartis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vilniaus istorija

Gina Viliūnienė, Raimondas Urbakavičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vilniaus šventovės. Istorija, legendos, asmenybės, dabartis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vilniaus šventovės. Istorija, legendos, asmenybės, dabartis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vilniaus šventovės. Istorija, legendos, asmenybės, dabartis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vilniaus šventovės. Istorija, legendos, asmenybės, dabartis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gina Viliūnienė, Raimondas Urbakavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vilniaus šventovės. Istorija, legendos, asmenybės, dabartis" perkama kartu