0
Viską išbandžiau. Priešgyniavimas, ašaros ir įniršio priepuoliai: kaip ramiai išlaukti 1-5 metų laikotarpį
7.49 InStock

Viską išbandžiau. Priešgyniavimas, ašaros ir įniršio priepuoliai: kaip ramiai išlaukti 1-5 metų laikotarpį

  • Nuolaida knygai -27%
Internetu: 7,49 €
Knygyne: 10,18 €*
Sutaupote: 2.69 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Viską išbandžiau. Priešgyniavimas, ašaros ir įniršio priepuoliai: kaip ramiai išlaukti 1-5 metų laikotarpį

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 16x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 171
  • ISBN ar kodas: 9789955236764

7.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas


Patyrusios psichologės ir pozityvios tėvystės propaguotojos Isabelle Filliozat knyga „Viską išbandžiau. Priešgyniavimas, ašaros ir įniršio priepuoliai. Kaip ramiai išlaukti 1–5 metų laikotarpį“ padės tėvams ne tik pakeisti vaikų elgesį, bet ir suprasti netinkamo elgesio priežastis.


Iš pavargusių, išsekusių ir viltį praradusių tėvų dažnai galite išgirsti frazę, jog jie viską išbandė, tačiau vaikų elgesys nesikeičia, jie toliau priešgyniauja, atsikalbinėja ir nedaro, ko yra prašomi.


Kasdieniai mūšiai dėl apsirengimo, ėjimo į mokyklą ar ėjimo miegoti, tvarkymosi ir kitų paprasčiausių dalykų tampa rutina ir smarkiai išvargina tiek vaikus, tiek tėvus. Skirtingi tėvai skirtingai reaguoja į tokį stresą – vieni jaučiasi kalti ir mano, jog padarė kažką ne taip, kiti mano, kad jų vaikai blogi ir nebeišmano, kaip juos auklėti.


Tėvystė dažniausiai susijusi ne tik su laime ir džiaugsmu, bet ir su nusivylimu, nuoskauda, nuolatinėmis abejonėmis. Knygos „Viską išbandžiau. Priešgyniavimas, ašaros ir įniršio priepuoliai. Kaip ramiai išlaukti 1–5 metų laikotarpį“ autorė įsitikinusi, kad vaikų elgesį pirmiausia lemia jų augimo poreikiai. Tai patvirtina ir naujausi neuropsichologijos tyrimai bei atradimai.

O mūsų elgesys su vaikais, žinoma, turi psichologinių ir neurologinių padarinių, todėl būtina rinktis švietimo ir mokymo, o ne smurto ar pykčio kelią.

Knygoje „Viską išbandžiau“ autorė pateikia naują požiūrį į vaiko elgesį
ir susieja jo poelgius su tam tikrais augimo etapais, paaiškina įvairias
vaikų reakcijas ir pataria, kaip elgtis tėvams, kad sudėtingoje
situacijoje laimėtų visi.


Šioje knygoje rasite piešinius, kurie vaizduoja kasdienes, labai pažįstamas situacijas, o šalia jų – paaiškinimą ir moksliniais tyrimais grįstą analizę, kas tuo metu vyksta vaiko smegenyse. Naudodamasi pavyzdžiu autorė pataria, kaip elgtis ir kaip kalbėti tėvams. Knygoje apžvelgiamas vaikų elgesys nuo vienerių iki penkerių metų. Vaikas auga ir keičiasi – tai tiesa, kurią dažnai pamirštame.


Isabelle Filliozat yra prancūzų psichologė ir psichoterapijos pedagogė, turinti 30 metų patirtį. Kaip pozityvios tėvystės mokytoja ji žinoma ne tik savo šalyje. Vadovauja Ryšių ir emocijų supratimo mokyklai, yra parašiusi nemažai knygų apie vaikų auklėjimą, pozityvią tėvystę, emocinį intelektą ir santykius, apie tai, kaip jaustis gerai su savimi ir kitais. Turi du vaikus ir teigia, jog iš jų išmoko daugybės dalykų. 


Iš anglų kalbos vertė Diana Bučiūtė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu