NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Viską išbandžiau. Priešgyniavimas, ašaros ir įniršio priepuoliai: kaip ramiai išlaukti 1-5 metų laikotarpį (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 4.99 SoldOut

Knygos "Viską išbandžiau. Priešgyniavimas, ašaros ir įniršio priepuoliai: kaip ramiai išlaukti 1-5 metų laikotarpį (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Patyrusios psichologės ir pozityvios tėvystės propaguotojos Isabelle Filliozat knyga „Viską išbandžiau. Priešgyniavimas, ašaros ir įniršio priepuoliai. Kaip ramiai išlaukti 1–5 metų laikotarpį“ padės tėvams ne tik pakeisti vaikų elgesį, bet ir suprasti netinkamo elgesio priežastis.

Iš pavargusių, išsekusių ir viltį praradusių tėvų dažnai galite išgirsti frazę, jog jie viską išbandė, tačiau vaikų elgesys nesikeičia, jie toliau priešgyniauja, atsikalbinėja ir nedaro, ko yra prašomi.

Kasdieniai mūšiai dėl apsirengimo, ėjimo į mokyklą ar ėjimo miegoti, tvarkymosi ir kitų paprasčiausių dalykų tampa rutina ir smarkiai išvargina tiek vaikus, tiek tėvus. Skirtingi tėvai skirtingai reaguoja į tokį stresą – vieni jaučiasi kalti ir mano, jog padarė kažką ne taip, kiti mano, kad jų vaikai blogi ir nebeišmano, kaip juos auklėti.

Tėvystė dažniausiai susijusi ne tik su laime ir džiaugsmu, bet ir su nusivylimu, nuoskauda, nuolatinėmis abejonėmis. Knygos „Viską išbandžiau. Priešgyniavimas, ašaros ir įniršio priepuoliai. Kaip ramiai išlaukti 1–5 metų laikotarpį“ autorė įsitikinusi, kad vaikų elgesį pirmiausia lemia jų augimo poreikiai. Tai patvirtina ir naujausi neuropsichologijos tyrimai bei atradimai.

O mūsų elgesys su vaikais, žinoma, turi psichologinių ir neurologinių padarinių, todėl būtina rinktis švietimo ir mokymo, o ne smurto ar pykčio kelią.

Knygoje „Viską išbandžiau“ autorė pateikia naują požiūrį į vaiko elgesį ir susieja jo poelgius su tam tikrais augimo etapais, paaiškina įvairias vaikų reakcijas ir pataria, kaip elgtis tėvams, kad sudėtingoje situacijoje laimėtų visi.

Šioje knygoje rasite piešinius, kurie vaizduoja kasdienes, labai pažįstamas situacijas, o šalia jų – paaiškinimą ir moksliniais tyrimais grįstą analizę, kas tuo metu vyksta vaiko smegenyse. Naudodamasi pavyzdžiu autorė pataria, kaip elgtis ir kaip kalbėti tėvams. Knygoje apžvelgiamas vaikų elgesys nuo vienerių iki penkerių metų. Vaikas auga ir keičiasi – tai tiesa, kurią dažnai pamirštame.

Isabelle Filliozat yra prancūzų psichologė ir psichoterapijos pedagogė, turinti 30 metų patirtį. Kaip pozityvios tėvystės mokytoja ji žinoma ne tik savo šalyje. Vadovauja Ryšių ir emocijų supratimo mokyklai, yra parašiusi nemažai knygų apie vaikų auklėjimą, pozityvią tėvystę, emocinį intelektą ir santykius, apie tai, kaip jaustis gerai su savimi ir kitais. Turi du vaikus ir teigia, jog iš jų išmoko daugybės dalykų. 

Iš anglų kalbos vertė Diana Bučiūtė


  • Autorius: Isabelle Filliozat
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 171
  • Formatas: 16x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955236764-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Viską išbandžiau. Priešgyniavimas, ašaros ir įniršio priepuoliai: kaip ramiai išlaukti 1-5 metų laikotarpį (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Isabelle Filliozat pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Viską išbandžiau. Priešgyniavimas, ašaros ir įniršio priepuoliai: kaip ramiai išlaukti 1-5 metų laikotarpį (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Viską išbandžiau. Priešgyniavimas, ašaros ir įniršio priepuoliai: kaip ramiai išlaukti 1-5 metų laikotarpį (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Viską išbandžiau. Priešgyniavimas, ašaros ir įniršio priepuoliai: kaip ramiai išlaukti 1-5 metų laikotarpį (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Viską išbandžiau. Priešgyniavimas, ašaros ir įniršio priepuoliai: kaip ramiai išlaukti 1-5 metų laikotarpį (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Isabelle Filliozat tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Viską išbandžiau. Priešgyniavimas, ašaros ir įniršio priepuoliai: kaip ramiai išlaukti 1-5 metų laikotarpį (knyga su defektais)" perkama kartu