0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Visuomenės vaistinių veiklą reglamentuojantys teisės aktai

  • Nuolaida knygai -63%
Kaina internetu: 5,19 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 8.80 € (63%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Visuomenės vaistinių veiklą reglamentuojantys teisės aktai


2021-07-31 5.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Visuomenės vaistinių veiklą reglamentuojantys teisės aktai" aprašymas


Parašykite atsiliepimą apie "Visuomenės vaistinių veiklą reglamentuojantys teisės aktai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Visuomenės vaistinių veiklą reglamentuojantys teisės aktai, kurią skaitytojams dovanoja Sudarė Raimondas Radžiūnas, Vaidas Skyrius, Algirdas Baranauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sudarė Raimondas Radžiūnas, Vaidas Skyrius, Algirdas Baranauskas su knyga Visuomenės vaistinių veiklą reglamentuojantys teisės aktai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Visuomenės vaistinių veiklą reglamentuojantys teisės aktai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sudarė Raimondas Radžiūnas, Vaidas Skyrius, Algirdas Baranauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Visuomenės vaistinių veiklą reglamentuojantys teisės aktai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Visuomenės vaistinių veiklą reglamentuojantys teisės aktai" perkama kartu