0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Teisinis personalizmas: teorija ir metodas

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 16,29 €
Kaina knygyne: 19,94 €*
Sutaupote: 3.65 € (19%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Teisinis personalizmas: teorija ir metodas


2021-07-31 16.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Teisinis personalizmas: teorija ir metodas" aprašymas

Monografijoje pristatoma originali teisės samprata - teisinis personalizmas. Ši samprata kuriama aksiominiu metodu, o pati teisė suvokiama kaip dviejų pagrindinių priešybių - laisvės ir būtinybės, leidimų ir paliepimų, teisių ir pareigų - vienovė. Tai grynai teisinis metodas teisinės sąmonės vientisumui užtikrinti tiek kuriant įstatymus, tiek juos aiškinant ir taikant. Formuluodamas praktikoje lengvai atpažįstamą elgesio standartą, teisinis personalizmas kartu kuria ir prielaidas išlaisvinti teisę iš teisininkų monopolio, platesniu mastu grąžinti teisę visuomenei, kad jos nariai bent bendrosios teisės sampratos lygmeniu įgytų kriterijų daugiau ar mažiau patikimai orientuotis teisinio reguliavimo reikalingose situacijose, vertinti teisės požiūriu tiek savo, tiek ir kitų (taip pat įstatymų leidėjo ir teismo) elgesį.
Monografija skiriama teisininkams profesionalams, teisės specialybės studentams, žurnalistams ir visiems besidomintiems teisės teorijos klausimais.


  • Autorius: Alfonsas Vaišvila
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 488
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955616665

Parašykite atsiliepimą apie "Teisinis personalizmas: teorija ir metodas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Teisinis personalizmas: teorija ir metodas, kurią skaitytojams dovanoja Alfonsas Vaišvila. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alfonsas Vaišvila su knyga Teisinis personalizmas: teorija ir metodas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Teisinis personalizmas: teorija ir metodas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alfonsas Vaišvila. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Teisinis personalizmas: teorija ir metodas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Teisinis personalizmas: teorija ir metodas" perkama kartu