0

Intelektinės nuosavybės apsauga kūrybinėse industrijose

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 21,99 €
Kaina knygyne: 26,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (19%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Intelektinės nuosavybės apsauga kūrybinėse industrijose

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x24, mnkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 324
  • ISBN ar kodas: 9786090704035

2021-01-31 21.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Intelektinės nuosavybės apsauga kūrybinėse industrijose" aprašymas

Sėkmingas kūrybinių industrijų veikimas tiesiogiai susijęs su intelektinės nuosavybės apsauga ir jos tinkamu naudojimu. Neužtenka tik sukurti naują, tegu ir labai originalų bei patrauklų kūrinį (tai gali būti tinklapis, melodija, fotografija, reklama, drabužis, aksesuaras, įsimintinas logotipas, statinio 3D modelis ir t. t.). Tiek šio kūrinio, tiek jo kūrėjo tolesnis likimas priklauso nuo to, kas galės tokį kūrinį naudoti ir kontroliuoti, gauti už jį pajamų, perleisti kitiems ir panašiai.

Kartu pažymėtina, kad intelektinės nuosavybės apsauga dėl savo reguliavimo specifikos lieka mažai pažįstama sritis. Neretai kūrėjai stokoja netgi pamatinių žinių apie savo ir kitų teises bei jų įgyvendinimą, o tai ne tik riboja galimybes gauti deramą atlygį už savo darbą, bet ir sukelia nereikalingų ginčų dėl galimų pažeidimų. Taip sutrikdomas kūrėjų darbas ir sėkmingas viso sektoriaus funkcionavimas.

Knygoje "Intelektinės nuosavybės apsauga kūrybinėse industrijose" paprasta ir glausta forma pateikiama išsamių žinių apie visas su kūrybinėmis industrijomis susijusias intelektinės nuosavybės teises: autorių teises, gretutines teises, dizaino, išradimų, prekių ženklų ir komercinių paslapčių apsaugą bei apsaugą nuo nesąžiningos konkurencijos, detaliau aptariant galimus teisių įgyvendinimo būdus, šių teisių tarpusavio sąveiką, darbo santykių pagrindu sukurtų kūrinių priklausomybę bei kitus reikšmingus klausimus. Autoriai tikisi, kad knyga "Intelektinės nuosavybės apsauga kūrybinėse industrijose" taps parankine priemone, kuri padės kūrybinių industrijų atstovui ar studentui greitai rasti ir suprasti svarbiausius atitinkamos intelektinės nuosavybės teisės veikimo aspektus, jos privalumus ir trūkumus.

Parašykite atsiliepimą apie "Intelektinės nuosavybės apsauga kūrybinėse industrijose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Teisė

Jūratė Liauksminaitė, Ramūnas Birštonas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Intelektinės nuosavybės apsauga kūrybinėse industrijose, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Intelektinės nuosavybės apsauga kūrybinėse industrijose aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Intelektinės nuosavybės apsauga kūrybinėse industrijose už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Intelektinės nuosavybės apsauga kūrybinėse industrijose? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jūratė Liauksminaitė, Ramūnas Birštonas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Intelektinės nuosavybės apsauga kūrybinėse industrijose" perkama kartu