0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos teisės istorija

Kaina internetu: 11,89 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 4.10 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-10-28 Skaitytojas

2021-10-31 11.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvos teisės istorija" aprašymas

Lietuvos teisės istorija - turininga ir pamokanti. Turinti tūkstantmetę praeitį, viduramžiais pasiekusi vieną iš aukščiausių Europoje raidos lygį, Lietuvos teisė net ilgalaikio valstybingumo praradimo, carinės Rusijos ir Sovietų Sąjungos pavergimo sąlygomis, sutrikdžiusiomis natūralius valstybingumo, visuomenės tobulėjimo procesus, dėl ko patirta didžiulių gyventojų, kultūrinių, socialinių ir ekonominių išteklių netekčių, neprarado gyvybingumo, sugebėjo tiek praeityje, tiek dabartyje iš naujo atgimti ir remdamasi teisės raidos tęstinumo ypatumais ir istorine tradicija pasiekti dabartinius teisinius santykius bei daryti įtaką tolesnei jų raidai.
Lietuvos teisės raidos nuo seniausių laikų iki mūsų dienų apžvalgai ir skiriamas šis vadovėlis.
Autoriai telkia dėmesį į Lietuvos teisės istorijos šaltinius ir teisės institutų plėtrą, teisiniu aspektu pateikia Lietuvos valstybės ir visuomenės raidą, žvelgdami į ją kaip į tam tikrą teisinio reguliavimo objektą.
Vadovėlis skiriamas teisininkus rengiančių aukštųjų mokyklų studentams, magistrantams ir doktorantams, visiems, kurie domisi teisės reiškiniais ir istorine mūsų šalies praeitimi.2020-10-28

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos teisės istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kita teisinė literatūra

Vytautas Andriulis, Mindaugas Maksimaitis, Vytautas Pakalniškis, Justinas Sigitas Pečkaitis, Antanas Šenavičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvos teisės istorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvos teisės istorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvos teisės istorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvos teisės istorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Andriulis, Mindaugas Maksimaitis, Vytautas Pakalniškis, Justinas Sigitas Pečkaitis, Antanas Šenavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos teisės istorija" perkama kartu