0

Vokietijos specialiosios pajėgos

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2020-08-26 Skaitytojas

Informacija

Vokietijos specialiosios pajėgos

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 20x26, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9789955264057

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vokietijos specialiosios pajėgos" aprašymas
Knygos "Vokietijos specialiosios pajėgos" pirmojoje dalyje „5-oji kalnų šaulių divizija“ pasakojama apie pirmuosius vokiečių specialiųjų padalinių sukūrimo žingsnius, konkrečius mūšius, operacijas ir kovas įvairiuose frontuose ir ypač atšiauriomis gamtinėmis sąlygomis.

Antroje knygos "Vokietijos specialiosios pajėgos" dalyje „Brandenburgiečiai“ pasakojama apie abvero (Vokietijos armijos žvalgybos) suformuotą įvairiatautį slaptųjų pajėgų būrį. Šis būrys Antrojo pasaulinio karo pradžioje keletą operacijų įvykdė ir Lietuvoje...
2020-08-26

Parašykite atsiliepimą apie "Vokietijos specialiosios pajėgos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vokietijos specialiosios pajėgos, kurią skaitytojams dovanoja Michael Sharpe, Ian Westwell. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michael Sharpe, Ian Westwell su knyga Vokietijos specialiosios pajėgos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vokietijos specialiosios pajėgos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michael Sharpe, Ian Westwell. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vokietijos specialiosios pajėgos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vokietijos specialiosios pajėgos" perkama kartu