0

XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams II dalis

Kaina internetu: 7,53 €
Kaina knygyne: 8,02 €*
Sutaupote: 0.49 € (7%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams II dalis


2020-10-31 7.53 InStock
Į krepšelį
Knygos "XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams II dalis" aprašymas

Turinys:
Mito kritika. Northrop Frye "Mitinis aspektas: simbolis kaip archetipas", E. M. Meletinskij "Kafkos "mitologizmas".
Feminizmas. Elaine Showalter "Feministinės poetikos link", Džonatan Dollimore "Skirtingi geismai: subjektyvumas ir transgresija Wilde'o ir Gide'o kūryboje".
Dekonstrukcija. Roland Barthes "Nuo kūrinio prie teksto", Jacques Derrida "Struktūra, ženklas ir žaismas humanitarinių mokslų diskurse", Paul de Man "Pasipriešinimas teorijai", J. Hills Miller "Kritikas kaip šeimininkas".
Naujasis istorizmas. Michel Foucault "Žinojimo archeologija", Stephen Greenblatt "Tikrovės palytėjimas".
Intertekstualumas ir komparatyvistika. Umberto Eco "Tarp autoriaus ir teksto", Laurent Jenny "Formos ir strategija", Michael Riffaterre "Aprašant poetines struktūras: du požiūriai į Baudelaire'o "Kates", Jean Bessiere "Literatūros teorijos ir dviprasmybės".
Postkolonializmas. Homi K. Bhabha "Apie mimikriją ir žmogų: kolonijinio diskurso dvilypumas", Linda Hutcheon "Besileidžiantys imperijos nutekamojo vamzdžio vingiais: postkolonializmas ir postmodernizmas".

Parašykite atsiliepimą apie "XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams II dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams II dalis, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Aušra Jurgutienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Aušra Jurgutienė su knyga XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams II dalis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams II dalis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Aušra Jurgutienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams II dalis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams II dalis" perkama kartu