0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams II dalis

Kaina internetu: 7,53 €
Kaina knygyne: 8,02 €*
Sutaupote: 0.49 € (7%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 7.53 InStock
Į krepšelį

Knygos "XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams II dalis" aprašymas

Turinys:
Mito kritika. Northrop Frye "Mitinis aspektas: simbolis kaip archetipas", E. M. Meletinskij "Kafkos "mitologizmas".
Feminizmas. Elaine Showalter "Feministinės poetikos link", Džonatan Dollimore "Skirtingi geismai: subjektyvumas ir transgresija Wilde'o ir Gide'o kūryboje".
Dekonstrukcija. Roland Barthes "Nuo kūrinio prie teksto", Jacques Derrida "Struktūra, ženklas ir žaismas humanitarinių mokslų diskurse", Paul de Man "Pasipriešinimas teorijai", J. Hills Miller "Kritikas kaip šeimininkas".
Naujasis istorizmas. Michel Foucault "Žinojimo archeologija", Stephen Greenblatt "Tikrovės palytėjimas".
Intertekstualumas ir komparatyvistika. Umberto Eco "Tarp autoriaus ir teksto", Laurent Jenny "Formos ir strategija", Michael Riffaterre "Aprašant poetines struktūras: du požiūriai į Baudelaire'o "Kates", Jean Bessiere "Literatūros teorijos ir dviprasmybės".
Postkolonializmas. Homi K. Bhabha "Apie mimikriją ir žmogų: kolonijinio diskurso dvilypumas", Linda Hutcheon "Besileidžiantys imperijos nutekamojo vamzdžio vingiais: postkolonializmas ir postmodernizmas".Parašykite atsiliepimą apie "XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams II dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

Aušra Jurgutienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams II dalis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams II dalis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams II dalis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams II dalis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aušra Jurgutienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams II dalis" perkama kartu