NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams, II dalis

Kaina: 9,30 €
Kaina su kodu: 8,37 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 9.295 InStock
Į krepšelį

Knygos "XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams, II dalis" aprašymas

TURINYS

Mito kritika. Northrop Frye "Mitinis aspektas: simbolis kaip archetipas", E. M. Meletinskij "Kafkos "mitologizmas".

Feminizmas. Elaine Showalter "Feministinės poetikos link", Džonatan Dollimore "Skirtingi geismai: subjektyvumas ir transgresija Wilde'o ir Gide'o kūryboje".

Dekonstrukcija. Roland Barthes "Nuo kūrinio prie teksto", Jacques Derrida "Struktūra, ženklas ir žaismas humanitarinių mokslų diskurse", Paul de Man "Pasipriešinimas teorijai", J. Hills Miller "Kritikas kaip šeimininkas".

Naujasis istorizmas. Michel Foucault "Žinojimo archeologija", Stephen Greenblatt "Tikrovės palytėjimas".

Intertekstualumas ir komparatyvistika. Umberto Eco "Tarp autoriaus ir teksto", Laurent Jenny "Formos ir strategija", Michael Riffaterre "Aprašant poetines struktūras: du požiūriai į Baudelaire'o "Kates", Jean Bessiere "Literatūros teorijos ir dviprasmybės".

Postkolonializmas. Homi K. Bhabha "Apie mimikriją ir žmogų: kolonijinio diskurso dvilypumas", Linda Hutcheon "Besileidžiantys imperijos nutekamojo vamzdžio vingiais: postkolonializmas ir postmodernizmas".Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams, II dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

Aušra Jurgutienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams, II dalis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams, II dalis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams, II dalis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams, II dalis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aušra Jurgutienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams, II dalis" perkama kartu