TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Žiniuonės užrašai. Gyvenk su gamta, būki sveikas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 6.37 SoldOut

Knygos "Žiniuonės užrašai. Gyvenk su gamta, būki sveikas" aprašymas

Žinomos žolininkės, žiniuonės Juditos Kaščiuškevičiūtės knygoje „Žiniuonės užrašai“ sudėta 35 metus kaupta patirtis."Ši knyga nepateiks ligos diagnozių ir medicininių gydymo būdų. Sielai sveikti gali padėti tik pats žmogus. Todėl tiesiog norėčiau savo skaitytojui ištiesti pagalbos ranką ir perduoti tas žinias, kurias man kadaise perdavė mano senelė, žinoma kaimo žiniuonė, išgydžiusi ne vieną ligonį tais vaistais, kuriuos dosniai dalija mums gamta.“

AutorėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žiniuonės užrašai. Gyvenk su gamta, būki sveikas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Žiniuonės užrašai. Gyvenk su gamta, būki sveikas", Judita Kaščiuškevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Judita Kaščiuškevičiūtė su knyga "Žiniuonės užrašai. Gyvenk su gamta, būki sveikas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žiniuonės užrašai. Gyvenk su gamta, būki sveikas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Judita Kaščiuškevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žiniuonės užrašai. Gyvenk su gamta, būki sveikas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žiniuonės užrašai. Gyvenk su gamta, būki sveikas" perkama kartu