Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Žmonija prieš Pabaigos Drakonę, 2 knyga. Įkalinti žaidime

Kaina: 12,99 €
Kaina su kodu: 11,69 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 12.99 InStock
Į krepšelį 11,69 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Žmonija prieš Pabaigos Drakonę, 2 knyga. Įkalinti žaidime“ aprašymas

Ar prisimeni Ąžuolą ir Liepą? Brolį ir sesę, kurie, lygiai kaip ir tu, yra tiesiog pametę galvas dėl Minecrafto? Jų ir visos žmonijos nuotykiai tęsiasi, bet šį kartą, knygoje „Įkalinti žaidime“ viskas iš realybės persikelia į kompiuterinio žaidimo pasaulį, kur už kiekvieno kampo tyko pavojai…

Vaikų mylimiausi – MINECRAFT ir Dirgėla – tęsia savo neoficialų bendradarbiavimą, kad didžiausi žaidimo fanai nepamirštų į rankas paimti ir knygos.

Ir tai dar ne pabaiga!

TOMAS DIRGĖLA – populiariausias Lietuvos vaikų rašytojas, kurio knygos leidžiamos pakartotinai ir verčiamos į užsienio kalbas, o vaikai tiesiog eina iš proto dėl jo detektyvinės serijos „Domas ir Tomas“! T. Dirgėla parašė jau daugiau kaip 50 knygų, o vaikai ir tėvai jį atpažįsta net gatvėje ir būtinai pasidomi būsimomis knygomis ar paprašo bendros nuotraukos.


  • Autorius: Tomas Dirgėla
  • Iliustratorius: Greta Alice
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094668142

Parašykite atsiliepimą apie „Žmonija prieš Pabaigos Drakonę, 2 knyga. Įkalinti žaidime“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Žmonija prieš Pabaigos Drakonę, 2 knyga. Įkalinti žaidime“, kurį pristato Tomas Dirgėla. Siūlome ne tik išsamų „Žmonija prieš Pabaigos Drakonę, 2 knyga. Įkalinti žaidime“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tomas Dirgėla. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Žmonija prieš Pabaigos Drakonę, 2 knyga. Įkalinti žaidime“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Žmonija prieš Pabaigos Drakonę, 2 knyga. Įkalinti žaidime“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Žmonija prieš Pabaigos Drakonę, 2 knyga. Įkalinti žaidime“ perkama kartu