NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Žodžiai

Kaina: 14,59 €
Kaina su kodu: 5,84 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-02-29 14.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žodžiai" aprašymas

Garsaus prancūzų rašytojo, egzistencialisto, filosofo Jean-Paul Sartre kūrinys „Žodžiai“ – autobiografinė esė. Autorius prisimena ir analizuoja pirmąjį savo gyvenimo dešimtmetį. Tai knyga apie ieškojimus ir atradimus, ryšius su mama, jausmus ir aplinką, kurioje jis augo ir formavosi kaip asmenybė bei rašytojas.

Jean-Paul Sartre autobiografiją „Žodžiai“ parašė, kai jam buvo penkiasdešimt devyneri metai. Kūrinys laikomas savianalizės šedevru. Knyga padalinta į dvi dalis: „Skaitymas“ ir „Rašymas“. Filosofas, romanistas ir dramaturgas į savo vaikystę žvelgia sąžiningai ir su giliomis įžvalgomis, suteikdamas daug reikšmės detalėms.

Autoriaus tikslas nėra atkurti praeitį, greičiau ją įprasminti. Tai pasakojimas apie praeities filosofinį romantizmą. Jean-Paul Sartre atvirauja apie pirmą pažintį su literatūra, apie savo pirmą norą tapti rašytojų, kurį iš dalies paskatino senelis, gyvenęs knygų apsuptyje, tačiau nepritaręs tokiai svajonei.

Rašytojas pasakoja apie savo senelius, tėvų pažintį, ankstyvą tėvo netektį. Mažasis Jean-Paul pirmuosius dešimt metų buvo šeimos dėmesio centre. Tokia padėtis išugdė savanaudiškumą, kurio vyresnysis Jean-Paul Sartre nė nebandė slėpti. Jautrus ir per daug nuobodžiaujantis vaikas vos devynerių pradėjo svarstyti apie mirtį ir kitus egzistencinius žmonijos klausimus.

„Žodžiai“ – tai ne tik vaikystės memuarai, bet ir kelias link brandaus rašytojo. Knygos stilius laviruoja tarp žaismingumo iki gilios analizės, tačiau autorius niekada nepraranda sąžiningumo.

Jean-Paul Sartre (1905-1980) – prancūzų rašytojas, filosofas, dramaturgas. Autorius laikomas vienu žymiausių XX-ojo amžiaus egzistencialistų. Rašytojas domėjosi metafizika, ontologija, etika, politika, savo darbuose plėtojo moralinės atsakomybės, kasdienybės neigimo idėjas. Pjesėse dramatišką veiksmą derino su filosofiniais svarstymais apie dorovę. 1964-ais metais Jean-Paul Sartre buvo įvertintas literatūrine Nobelio premija, tačiau jos atsisakė.

Domitės filosofija, žymių rašytojų gyvenimu ir idėjomis? Rekomenduojame knygą „Žodžiai“ įsigyti internetu – nenusivilsite. Ieškote kitų žanrų ir siužetų? Online knygyne rasite ir dalykinės literatūros, ir knygų apie įdomius veikėjus. Išsirinkti nesudėtinga, nes kiekvieno leidinio puslapyje įkėlėme santrauką su trumpu aprašymu, knygos ištraukų, taip pat nurodėme puslapių skaičių bei kitas detales. Visada pasidomėkite ir apžvalgomis bei atsiliepimais, o gerų kainų ieškokite tarp išpardavimų bei akcijų. Tai puiki proga apsipirkti pigiau.


  • Autorius: Žanas Polis Sartras (Jean-Paul Sartre)
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415026111
  • Vertėjas: Aldona Merkytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žodžiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Literatūros memuarai

Žanas Polis Sartras (Jean-Paul Sartre) pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žodžiai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žodžiai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žodžiai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žodžiai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Žanas Polis Sartras (Jean-Paul Sartre) tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žodžiai" perkama kartu