NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Zombių karštinė

Kaina: 10,29 €
Kaina su kodu: 9,26 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 10.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Zombių karštinė" aprašymas

„Zombių karštinė“ – 8-12 metų vaikams skirta pirmoji trilogijos dalis. Nedideliame miestelyje ima dėtis keisti šiurpoki dalykai ir pagrindinis herojus Hektoras sieks išsiaiškinti tų dalykų priežastis.

Ši vasara – karščiausia, kokią prisimena Eldsalos žmonės. Sunku ir suprasti, ar dėl prasidėjusių protu nepaaiškinamų dalykų kaltos perkaitusios miestelėnų galvos, ar išties miestelyje vyksta kažkas paslaptinga.

Vieną vakarą Herbertą aplanko keistuolis su dviem lagaminais – vienas iš jų ant slenksčio palieka tamsią dėmę labai panašią į kraujo klaną. Negana to, ramybės neduoda visur zujančios vapsvos ir paslaptingas gyventojus užpuolęs negalavimas – ligonio veidas išbala, o akys keistai parausta.

Tačiau tai – tik siaubingų įvykių pradžia. Netrukus Herbertas pamato gatve einantį bendramokslį, kuris nešasi negyvą kruviną triušį. Mūsų herojui daugiau ženklų nebereikia. Kartu su bičiule Sale jie įsirengia apleistame malūne slėptuvę - bendražygiai bandys aiškintis aiškintis gyvenimą aukštyn kojomis apvertusių įvykių paslaptis. Jie įsitikinę, kad yra saugūs ir jokie gyvi (ar negyvi) padarai jų nepasieks. Tačiau ar neklysta Herbertas, budamas taip optimistiškai nusiteikęs?

Švedų rašytoja Kristina Ohlsson geriausiai žinoma kaip detektyvų rašytoja, o jos knyga „Zombių karštinė“ – literatūrinio bandymo kurti vaikams pradžia. Tai pirmoji trilogijos knyga, susilaukusi literatūrinių įvertinimų tiek Švedijoje, tiek už jos ribų. Politikos mokslus studijavusi moteris dirbo Švedijos slaptojoje tarnyboje (antiterorizmo skyriuje) ir Užsienio reikalų ministerijoje. Šiandien visą savo laiką ji skiria kūrybai.

„Knygą „Zombių karštinė“ galima su vaiku skaityti garsiai – jūs kartais pajusite, kaip kūnas nueina pagaugais. Tačiau Ohlsson nesiekia tuščiai gąsdinti – ji turi puikų pagrindinį veikėją, kurio poelgiai ir sprendimai kuria puikią istoriją."
Jönköpings-Posten

„Kiekvieno skyriaus pabaigoje palikdama intrigą rašytoja išlaiko įtampą. Ji turi neeilinį talentą sustabdyti įvykius įdomiausioje vietoje, o paprastą gyvenimą pripildyti paslaptimis. Namuose – ištuštėję kambariai, ant grindų mėtosi negyvi gyvūnai, o miestelio plaukimo mokykla tapo siaubo vieta.“
Dagens Nyheter

Iš švedų kalbos vertė Mantas KarvelisKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Zombių karštinė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Zombių karštinė", kurį pristato Kristina Ohlsson. Siūlome ne tik išsamų "Zombių karštinė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kristina Ohlsson. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Zombių karštinė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Zombių karštinė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Zombių karštinė" perkama kartu