0

Galvosūkiai alfa kartos vaikams

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Galvosūkiai alfa kartos vaikams

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9786090138212

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Galvosūkiai alfa kartos vaikams" aprašymas

Vaikai mėgsta galvosūkius... O suaugusieji ypač mėgsta, kad... vaikai mėgsta galvosūkius. Šis leidinys – dvigubas laimėjimas visiems!

Ši smagi knyga skirta alfa kartos vaikų intelektui ir kūrybiniam mąstymui ugdyti. Kiekviename puslapyje gausu loginį mąstymą bei erudiciją lavinančių užduočių, kurios taps linksmu iššūkiu įvairaus amžiaus vaikams, ir netgi suaugusiesiems.

Perspėjimas suaugusiesiems Nenustebkite, jei vaikai ilgainiui jus pergudraus.

Parašykite atsiliepimą apie "Galvosūkiai alfa kartos vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Galvosūkiai alfa kartos vaikams, kurį parašė Aurelija Macijauskienė. Siūlome ne tik išsamų Galvosūkiai alfa kartos vaikams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Aurelija Macijauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Galvosūkiai alfa kartos vaikams. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Galvosūkiai alfa kartos vaikams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Galvosūkiai alfa kartos vaikams" perkama kartu