Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Palmira Galkontaitė (g. 1960 m. birželio 14 d. Vilniuje) – žurnalistė, laidų vedėja. Ji yra Lietuvoje gerai žinoma asmenybė, savo televizijos laidomis prie ekranų sutraukdavusi tūkstančius žiūrovų. Vilniaus universitete baigusi žurnalistikos specialybę Palmira Galkontaitė karjerą televizijoje pradėjo rengdama ir vesdama laidą „Teatras“, vėliau buvo laidos „Nakviša“ vedėja.

Palmira Galkontaitė knygos

Rasta: 4

Ištrūkusios iš pragaro. 16 ukrainiečių moterų karo patirčių: autentiškų, unikalių ir sukrečiančių | Lina Šlipavičiūtė-Černiauskienė, Palmira Galkontaitė
-60% su kodu: PATOGU
17,43 €
Kaina su kodu: 6,97 €
Turime sandėlyje
Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas | Palmira Galkontaitė
-80% su kodu: PATOGU
11,76 €
Kaina su kodu: 2,35 €
Turime sandėlyje
Žydinčioj pievoj virš debesų | Palmira Galkontaitė
-10% su kodu: PATOGU
21,48 €
Kaina su kodu: 19,33 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4Vienas žymiausių Palmiros Galkontaitės projektų – laida „Atleisk“. Ši, per LNK televiziją 1999-2008 metais transliuota laida (nuo 2004-ų metų vadinosi „Nepriklausomą paieškų tarnyba“), sulaukė stulbinamo populiarumo.

Televizijos projekto dalyviai laidos dėka surasdavo seniai prarastus artimuosius, gimines ir draugus bei gaudavo progą susitaikyti bei atnaujinti santykius. „Atleisk“ rengėjai, ieškodami žmonių, patekdavo į netikėčiausias situacijas, o kiekvienos laidos baigtis buvo nenuspėjama.

Palmira Galkontaitė savo žurnalistiniuose darbuose nagrinėja įvairias socialines temas, taip pat ji užsiima ir filantropine veikla. Žurnalistė tapo labdaros ir paramos fondo „Tebūnie šeima“ įkūrėja.

Sulaukusi 60-ies metų Palmira Galkontaitė nusprendė keisti profesinę sritį ir tapo gide.

Daugybę žurnalistinės patirties turinti moteris parašė dvi knygas. Pirmoji – „Atleisk. Pasmerkta populiarumui“. Į šį leidinį sudėtos tikros, neišgalvotų herojų istorijos, kurios jaudina ir sukrečia. Palmira Galkontaitė pasakoja apie laidos „Atleisk“ kūrimo užkulisius, įtampą, kurią jautė kiekvienas darbuotojas, nenuspėjamą paieškų baigtį ir tolesnį parodytų žmonių likimą. Publicistinio žanro knyga bus įdomi visiems, kurie domisi žurnalistų darbu bei neįtikėtina šalia mūsų gyvenančių žmonių patirtimi.

Kita autorės knyga „Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas“ pasirodė 2020-ais metais. Knygą iš dalies įkvėpė karantinas, apribojęs turizmo veiklą ir padovanojęs daugiau laisvo laiko.

Šį kartą autorė išbandė romano žanrą. Knyga, kaip ir sufleruoja pavadinimas, paliečia bėgančio laiko temą. Palmira Galkontaitė rašo apie vyresnio amžiaus moteris, kurios per anksti skuba save nurašyti, nebetiki meile, bijo prarasti darbą, nes žino, kad vyresniame amžiuje kitą rasti bus sunku.

Romane nagrinėjamos stereotipų ir baimių temos itin aktualios, o kūrinys pasižymi nuoširdžiu, atviru, jaukiu stiliumi. Teigiama, kad knygoje gausu ir autobiografinių detalių, tad romaną siūlome internetu įsigyti ir tiems, kad nori geriau pažinti Palmiros Galkontaitės asmenybę.