Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Daugkartinio naudojimo pratybėlės. Rankos lavinimas. 4-5 metų vaikams. Formos

Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 3.99 InStock
Į krepšelį 3,99 € Kaina

Knygos „Daugkartinio naudojimo pratybėlės. Rankos lavinimas. 4-5 metų vaikams. Formos“ aprašymas

Ši daugkartinio naudojimo rankos lavinimo knygelė skiriama 4–5 metų vaikams. Piešdamas flomasteriu per brūkšnines linijas vaikas kartu įsimins geometrines figūras. Suklydus ar panorėjus dar kartą atlikti užduotis, tereikės nuvalyti celofanuotus puslapius servetėle ir piešti iš naujo.

Apsidairyk ir pamatysi, kiek daug aplinkui geometrinių figūrų. Mokykis jas atpažinti ir piešti. Tada atlik užduotis – suskaičiuok nurodytus daiktus. Ar pastebi, kaip ranka vis tiksliau braižo figūras, kaip vis lengviau atpažinti formas?

Sėkmės!


  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 26
  • Formatas: 19x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830082

Parašykite atsiliepimą apie „Daugkartinio naudojimo pratybėlės. Rankos lavinimas. 4-5 metų vaikams. Formos“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Daugkartinio naudojimo pratybėlės. Rankos lavinimas. 4-5 metų vaikams. Formos“, kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų „Daugkartinio naudojimo pratybėlės. Rankos lavinimas. 4-5 metų vaikams. Formos“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Daugkartinio naudojimo pratybėlės. Rankos lavinimas. 4-5 metų vaikams. Formos“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Daugkartinio naudojimo pratybėlės. Rankos lavinimas. 4-5 metų vaikams. Formos“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Daugkartinio naudojimo pratybėlės. Rankos lavinimas. 4-5 metų vaikams. Formos“ perkama kartu