NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

21 taisyklė geram gyvenimui. Lengva knyga apie savęs auginimą, džiaugsmingą kasdienybę ir svajonių pildymą

Kaina: 23,99 €
Kaina su kodu: 21,59 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 23.99 InStock
Į krepšelį 21,59 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „21 taisyklė geram gyvenimui. Lengva knyga apie savęs auginimą, džiaugsmingą kasdienybę ir svajonių pildymą“ aprašymas

Tai mano vienuolikta knyga ir ji yra ne apie maistą, o apie GYVENIMĄ.

Galima vadinti ją asmeninio tobulėjimo knyga arba knyga apie tai, kaip aš kalbu su savimi ir kas man padeda gyventi geriausią SAVO gyvenimą.

Ši knyga atėjo kaip didelis intuicijos pliūpsnis. Žinoma, kaip ir daugelį idėjų buvo galima pašluoti ją po kilimu, pamiršti ar tiesiog pasakyti: NE DABAR. Bet panaudojusi vieną kitą taisyklę, kaip kad #susikaupkirklestėk arba „Viskas pasidaro tik darymo būdu“ (o knyga parašoma rašymo būdu). Štai taip gimė „21 taisyklė geram gyvenimui“.

Mano pasakojimai apie mėgstamą veiklą, šeimą ir namus, rūpestį savimi ir ką sakyti sau, kai pamatai nesąmonių kalną ar yra tikrai labai sunku, nugulė į 21 taisyklę – principus, kurie man padeda gyventi mano pačios GERĄ gyvenimą.

Mano išmoktos pamokos ir istorijos, kaip aš atradau mėgstamą veiklą, iš kur semiuosi jėgų, kaip remontuoju savo nuotaiką, kaip viską spėju. Kaip dirbu ir kaip myliu, kaip auginu save ir kitus.

Ši knyga tikrai nepakeis jūsų gyvenimo, nes gyvenimą keičia pats žmogus, o ne knygos. Noriu kad ši knyga būtų ir POILSIS, ir POSTŪMIS gyventi SAVO geriausią gyvenimą. DABAR. Nes laimingi žmonės daro laimingus kitus ir kuo daugiau laimingų žmonių aplinkui, tuo geriau mums visiems iki vieno.

O aš pasidalinsiu savo sąmonės srautu apie tai, kas mane išmokė kasdien gyventi atvira širdimi, kas padeda įgyvendinti idėjas ir svajones, kas įkvepia kasdien įjungti džiaugsmo variklį ir tiesiog gyventi GERĄ GYVENIMĄ.

Beata Nicholson


  • Autorius: Beata Nicholson
  • Leidėjas: Beata Shop
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 16x22, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099644905

Parašykite atsiliepimą apie „21 taisyklė geram gyvenimui. Lengva knyga apie savęs auginimą, džiaugsmingą kasdienybę ir svajonių pildymą“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Beata Nicholson pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „21 taisyklė geram gyvenimui. Lengva knyga apie savęs auginimą, džiaugsmingą kasdienybę ir svajonių pildymą“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „21 taisyklė geram gyvenimui. Lengva knyga apie savęs auginimą, džiaugsmingą kasdienybę ir svajonių pildymą“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „21 taisyklė geram gyvenimui. Lengva knyga apie savęs auginimą, džiaugsmingą kasdienybę ir svajonių pildymą“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „21 taisyklė geram gyvenimui. Lengva knyga apie savęs auginimą, džiaugsmingą kasdienybę ir svajonių pildymą“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Beata Nicholson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „21 taisyklė geram gyvenimui. Lengva knyga apie savęs auginimą, džiaugsmingą kasdienybę ir svajonių pildymą“ perkama kartu