NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Chris Carter – brazilų kilmės amerikiečių autorius, išgarsėjęs įtempto veiksmo detektyvais. Rašytojas yra įsitikinęs, kad biografijos vargina, todėl apie save pasakoja kukliai. Jis gimė Brazilijoje, kur praleido savo vaikystę bei paauglystę ir baigė vidurinę mokyklą. Po mokyklos išvažiavo mokytis į Jungtines Amerikos Valstijas.

Chris Carter knygos

Rasta: 17

Genezė | Chris Carter
-10% su kodu: PATOGU
16,99 €
Kaina su kodu: 15,29 €
Turime sandėlyje
Krucifiksas | Chris Carter
-10% su kodu: PATOGU
12,79 €
Kaina su kodu: 11,51 €
Turime sandėlyje
Vieną po kito | Chris Carter
-10% su kodu: PATOGU
12,99 €
Kaina su kodu: 11,69 €
Turime sandėlyje
Rasta: 17

Čia Mičigano universitete studijavo psichologiją, o jo specializacija buvo nusikalstamas elgesys.

Studijų metų autorius pragyvenimui užsidirbo užsiimdamas įvairiomis atsitiktinėmis veiklomis. Pavyzdžiui, jis kepė mėsainius bei šoko egzotinėje vyrų grupėje.

Prieš išsikraustydamas gyventi į Los Andželą Chris Carter keletą metų dirbo kriminaliniu psichologu policijoje. Būdamas Mičigano valstijos apygardos prokuroro kriminalinės psichologijos komandos narys, jis apklausė ir ištyrė daugybę nusikaltėlių, tarp jų – serijinius ir daugkartinius žudikus, nuteistus iki gyvos galvos. Tačiau greitai pilkus kostiumus ir portfelius iškeitė į elektrinę gitarą.

Jis prisijungė net prie kelių roko grupių ir koncertavo su garsiais atlikėjais. Chris Carter grodamas gastroliavo po visą pasaulį, tačiau visko atsisakė pajutęs įkvėpimą rašyti, persikraustė į Londoną ir detektyvų gerbėjus džiugina įtempto siužeto knygomis.

Rašytojas teigia, kad jis yra labai motyvuotas ir itin mėgsta savo darbą. Jam patinka kurti istorijas ir personažus bei tyrimai, kuriuos turi atlikti dėl savo romanų. Chris Carter yra labai disciplinuotas, laikosi griežto plano, nuo kurio retai nukrypsta.

Debiutinis autoriaus romanas yra „Krucifiksas“ ir jis pradeda seriją apie apie detektyvą Robertą Hanterį. Tačiau Chris Carter teigia, kad visas knygas galima skaityti kaip atskiras istorijas. Visgi, rašytojas mano, kad nuoseklus skaitymas padeda pažinti personažų psichologiją ir raidą.

Ši serija sparčiai verčiama į lietuvių kalbą, kviečiame internetu įsigyti šias knygas: „Krucifiksas“,  „Egzekutorius“, „Šešėlis naktyje“, „Mirties Skulptorius“, „Vieną po kito“, „Pragaištingas sprendimas“ ir „Juk esu Mirtis“.

Chris Carter kūryba pasižymi atida detalėms ir stipriais psichologiniais portretais. Autoriaus kūrybos braižas atspindi jo kriminalinio darbo patirtį. Tiesa, būtina įspėti jautrius skaitytojus, kad Christ Carter kūriniai pasižymi itin žiaurių nusikaltimų scenų aprašymais. Tačiau talentingos asmenybės knygas pamėgo detektyvų gerbėjai, kuriems patinka įtempti ir dinamiški siužetai.