0

Vieną po kito

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 16,59 €*
Sutaupote: 4.10 € (25%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vieną po kito

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • ISBN ar kodas: 9789955139638

2021-03-31 12.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vieną po kito" aprašymas

„Vieną po kito“ – penktas nusikaltimo elgseną studijavusio amerikiečių autoriaus Chris Carter trileris apie Los Andželo policijos departamento Specialiosios žmogžudysčių tyrimo grupės detektyvus Robertą Hanterį ir jo partnerį Karlosą Garsiją.

Skaitytojai apžvalgose įspėja, kad Chris Carter detektyvai skirti ne silpniems. Autorius išsiskiria žiaurių kankinimo scenų ir išradingų žmogžudysčių aprašymais. Tačiau jo kuriami siužetai įtraukia, verčia šiurpti odą ir iš užgniaužia kvapą. „Vieną po kito“ – nusikaltimų pobūdžiu dar žiauresnė už ankstesnes knygas, nepaisant to, autorius kuria smagią atmosferą tarp Roberto ir Karloso.

Robertas Hanteris – genealus detektyvas, turintis psichologijos daktaro laipsnį ir gebantis sudaryti žudiko profilį, įsijausti į jo mąstyseną ir ištirti kebliausias bylas. Kartu su partneriu Karlosu Garsija jis dirba ypatingame žmogžudysčių skyriuje, kuriam tenka sunkiausios, milžiniško atgarsio sulaukusios bylos.

Trileryje „Vieną po kito“ vėl laukia neįtikėtina įtampa. Pagrindinis veikėjas sulaukia anoniminio skambučio, kuris kviečia atverti nurodytą interneto svetainę. Detektyvai čia išvysta kankinimo sceną, o žudikas verčia Robertą rinktis, kaip bus nužudytas žmogus.

Kol policija ir federalinis tyrimų biuras bando susekti skaitmeninį transliacijos pėdsaką, Hanteris sulaukia dar vieno skambučio. Vėl rodomas vaizdo įrašas, tačiau šį kartą jis skirtas ne vien detektyvų akims. Serijinis žudikas galią spręsti, kaip nukankinti auką atiduoda visuomenei. Interneto transliacijos metu žiūrovai gali balsuoti, kokiu būdu nužudyti žmogų. Nežinia, kas baisiau. Žmogžudystė, ar tai, kad visuomenė noriai prisideda prie kraupaus reginio.

Rašytojas Chris Carter savo knygoje „Vieną po kito“ meta akmenuką į socialinės žiniasklaidos, technologijų ir interneto trolių daržą. Kur riba tarp nesveiko smalsumo ir nusikalstamos veiklos?

Chris Carter – iš Brazilijos kilęs JAV autorius. Jis studijavo nusikalstamo elgesio psichologiją ir kurį laiką dirbo kriminaliniu psichologu policijoje. Vėliau padarė milžinišką veiklos posūkį ir tapo roko muzikantu, tačiau šiuo metu pagrindinė autoriaus veikla yra kriminalinių trilerių žanro knygų rašymas. Kiekviena autoriaus knyga apie detektyvus Robertą Hanterį bei Karlosą Garsiją sulaukia vis palankesnių skaitytojų atsiliepimų.

Iš anglų kalbos vertė Renata Petrylaitė

Jei trumpas aprašymas neįbaugino, raginame knygą įsigyti internetu. Pirkti online patogu, juk siūlome greitą pristatymą ir geras kainas. Norite apsipirkti pigiau? Pasižvalgykite po teminius išpardavimus bei akcijas. Prieš pirkdami įvertinkite knygos apimtį ir turinį. Tą padaryti padės santrauka, kurioje patalpinome ištraukų, aprašymą, puslapių skaičių, leidimo metus ir kitą aktualią informaciją.

Parašykite atsiliepimą apie "Vieną po kito"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vieną po kito, kurią skaitytojams dovanoja Chris Carter. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Chris Carter su knyga Vieną po kito jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vieną po kito patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Chris Carter. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vieną po kito palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vieną po kito" perkama kartu