0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Krucifiksas

Kaina internetu: 7,89 €
Kaina knygyne: 14,49 €*
Sutaupote: 6.60 € (46%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 7.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Krucifiksas" aprašymas

Rašytojo, studijavusio nusikalstamo elgesio psichologiją, debiutinis romanas „Krucifiksas“ pradeda knygų seriją apie detektyvą Robertą Hanterį. Ši, pirmoji, detektyvo byla pranoksta net lakiausią vaizduotę. Ar gali būti, kad mirties bausme buvo nubaustas ne tas žmogus? Kiek aukų prireiks, kol galiausiai bus pagautas merginas kankinantis psichopatas?

Kai apleistame name Los Andželo viduryje miškų randamas jaunos moters kūnas, žmogžudysčių skyriaus detektyvas Robertas Hanteris jaučiasi tarsi atsidūręs šiurpiame, besikartojančiame košmare. Nuoga, pakabinta ant dviejų medinių stulpų auka buvo sadistiškai kankinama iki nepakeliamai skausmingos mirties.

Jos veido oda buvo nulupta dar jai esant gyvai. O ant jos sprando išpjautas dvigubas kryžius – psichopato, žinomo kaip Krucifiksas, parašas. Tačiau tai neįmanoma! Krucifiksas buvo sugautas prieš dvejus metus ir jam įvykdyta mirties bausmė. Ar tai gali būti mėgdžiotojas? Ar tai, kas atrodo neįmanoma, gali būti tiesa? Ar gali būti, ir kaip, kad žudikas vis dar laisvėje, pasirengęs vėl žiauriai žudyti, rinktis atsitiktines aukas ir tyčiotis iš Roberto Hanterio, kuris nesugeba jo sugauti? Hanteris ir jo naujas partneris netrukus patirs siaubą, kuris pranoksta bet kokią vaizduotę. Jie turi išspręsti šią bylą kuo greičiau...

„Intriguojantis debiutas... ne jautruoliams.“
Heat

„Įtraukiantis.“
Express

Chris Carter – rašytojas, psichologas. Gimė Brazilijoje, kur praleido visą vaikystę ir paauglystę. Baigęs mokyklą persikėlė į Jungtines Amerikos Valstijas, kur studijavo psichologiją, jo specializacija - nusikalstamas elgesys. Studijų metais dirbo įvairiausius ir keisčiausius darbus, net buvo vyrų egzotinių šokių grupės narys.

Keletą metų dirbo nusikaltimų psichologu, buvo Mičigano valstijos apygardos prokuroro kriminalinės psichologijos komandos narys ir tyrinėjo daugybę nusikaltėlių, įskaitant ir serijinius žudikus. Vėliau persikėlė gyventi į Los Andželą ir kostiumus bei portfelį iškeitė į plėšytus džinsus ir elektrines gitaras. Kurį laiką grojęs įvairiose roko grupėse, vėliau Ch. Carter nusprendė savo laimę išbandyti Londone. Čia jjis grojo su ne vienu žinomu muzikantu ir apkeliavo pasaulį.
Tačiau šis etapas taip pat baigėsi ir Ch. Carter atsidėjo rašymui. „Krucifiksas“ – pirmasis Ch. Carter romanas. Romanas išleistas daugiau nei 15 šalių.

Iš anglų kalbos vertė Vilma Krinevičienė


  • Autorius: Chris Carter
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955138051

Parašykite atsiliepimą apie "Krucifiksas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Krucifiksas", Chris Carter. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Chris Carter su knyga "Krucifiksas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Krucifiksas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Chris Carter. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Krucifiksas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Krucifiksas" perkama kartu