Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kas naujo? Trumpas lietuvių kalbos kursas pažengusiems

Kaina: 20,50 €
Kaina su kodu: 18,45 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 20.496 InStock
Į krepšelį 18,45 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Kas naujo? Trumpas lietuvių kalbos kursas pažengusiems“ aprašymas

„Kas naujo? Trumpas lietuvių kalbos kursas pažengusiems“ – trumpas lietuvių kalbos kaip svetimosios kursas pažengusiesiems, siekiantiems B1 kalbos mokėjimo lygio. Pateikiama daug įvairių žodyno ir gramatikos užduočių, tekstų su užduotimis. Daug dėmesio skiriama sociokultūrinei kompetencijai ugdyti – supažindinama su lietuvių gyvenimo būdu, aktualijomis, elgesio normomis. Rekomenduojama mokytis su mokytoju, bet tinka ir savarankiškam mokymuisi.Parašykite atsiliepimą apie „Kas naujo? Trumpas lietuvių kalbos kursas pažengusiems“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių kalbos ir gramatikos knygos

Aurelija Kaškelevičienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Kas naujo? Trumpas lietuvių kalbos kursas pažengusiems“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Kas naujo? Trumpas lietuvių kalbos kursas pažengusiems“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Kas naujo? Trumpas lietuvių kalbos kursas pažengusiems“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Kas naujo? Trumpas lietuvių kalbos kursas pažengusiems“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aurelija Kaškelevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Kas naujo? Trumpas lietuvių kalbos kursas pažengusiems“ perkama kartu